Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Metal body SRC


Recommended Posts

Witam!

Mam pytanie do użytkowników emek SRC (ale nie tylko), którzy zdecydowali się zainstalować w swoich sprzętach metalowy korpus SRC o taki.

Mianowicie jak się sprawuje?

Jak jest wykonany?

Jak spasowane są połówki?

Jak wytrzymałość?

Czy były z nim jakieś problemy?

Czy znika problem "chwiejnej lufy"?

Czy macie jakieś inne uwagi?

 

Proszę o wypowiedź użytkowników posiadających taki korpus, a nie "gdybaczy" i tych co "gdzieś słyszeli, że ..."

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Jak jest wykonany?

Tak ja CA

Jak spasowane są połówki?

Idealnie

Czy były z nim jakieś problemy?

nie :wink:

 

Czy znika problem "chwiejnej lufy"?

Tak

Czy macie jakieś inne uwagi?

Nie 8)

 

Jednym słowem bardzo dobre body w przyzwoitej cenie .

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jak jest wykonane... ja bym powiedział, że chyba nawet z troche grubszego "metalu", ale to tylko na plus SRC

 

Jak spasowane są połówki... doskonale, aż za dobrze - troche się męczyłem zanim wpadłem jak je rozłączyć :wink:

 

Jak wytrzymałość... znacznie lepiej niż jakikolwiek kompozyt

 

Czy były z nim jakieś problemy... tylko z otwieraniem. Nie łamie się go na przednim pinie - trzeba wymontować obydwa i poprostu rzsunąć jegóra do przodu dół do tyłu. Inaczej nie na da

 

Czy znika problem "chwiejnej lufy" w 100% znika

 

Czy macie jakieś inne uwagi... ślicznie wygląda jak już się je zainstaluje, jest w bardzo przyzwoitej cenie. Rozwiązania techniczne (vide dostęp do regulacji HU itp) identyczne jak w kompozytowym

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Mam pytanie do użytkowników metalowego body SRC, szczególnie do tych, którzy zamieścili tu swoje opinie na jego temat już ładnych kilka miesięcy temu. Skoro minęło już tyle czasu, odkąd zaczęliście używać korpusu SRC, macie z pewnością bogatsze doświadczenia z nim związane. Czy w trakcie kilku miesięcy użytkowania pojawiły się jakieś problemy? Czy takie body daje się łatwo uszkodzić czy nie jest źle z wytrzymałoscią? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zamontowałem do mojej emki takie właśnie body SRC. I po kilku dniach pękło jedno ucho od górnej części body:cry: Naprawa tego graniczy z cudem :cry: Ale narazie używam emki bez tego ucha i jest OK! Trzyma się wszystko razem i nie rozłazi. :lol:

Do reszty nie mam zarzutów - wygląd OK, dokładność wykonania OK, oznaczenia - są ciekawe :lol:

Pozdrawiam!

Edited by jenot
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Jak jest wykonany?

Bardzo dobrze.

 

Jak wytrzymałość?

Bardzo dobrze.

 

Czy były z nim jakieś problemy?

Nie umiałem go otworzyć. Dwóch znajomych również narzekało na to w swoich body SRC.

 

Czy znika problem "chwiejnej lufy"?

Bardzo dobrze... znaczy, znika ;).

 

Czy macie jakieś inne uwagi?

Bardzo dobre body, w dobrej cenie i bardzo dobra komora HU w komplecie. Ciężko chcieć więcej, chociaż warto rozważyć również body King Arms.

 

Proszę o wypowiedź użytkowników posiadających taki korpus, a nie "gdybaczy" i tych co "gdzieś słyszeli, że ..."

Mam body SRC już przeszło rok.

 

mam pytanko: jak sprawuje sie ta komora HU ktora jest w komplecie, czy lepiej podkreca kulki niż stockowa JG (body chciałbym zamontowac do M4A1 JG)

Sprawuje się elegancko. Żadnych problemów z nią nie miałem. Jedna z lepszych komór. A podkręca normalnie. Czy lepiej niż JG? Nie sprawdzałem, bo i nie wiem jak...

 

[EDIT] Dużo zależy od dystansera i gumki. Ale ogólnie replikę porównywałem z CA z podobną ilością fps i osiągi, podkręcenie, itp. były na bardzo zbliżonym poziomie. Obie repliki były sprawdzane na kulkach blaster oraz guarder.[/EDIT]

 

Zamontowałem do mojej emki takie właśnie body SRC. I po kilku dniach pękło jedno ucho od górnej części body:cry: Naprawa tego graniczy z cudem icon_cry.gif Ale narazie używam emki bez tego ucha i jest OK! Trzyma się wszystko razem i nie rozłazi.

Prócz uszu, Lower reciever posiada bolce wchodzące od tyłu w upper reciever. Ja urąbałem uszy i przypiłowałem trochę. Teraz body jest rozsuwane. Od roku działa bezproblemowo i w dodatku się rozsuwa ;).

 

Pozdrawiam.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Viamoris chciałbym zauważyć że odpisujesz na posta z dnia 2/10/2006, 09:56

więc od tego czasu bardzo dużo się zmieniło, a druga sprawa aktualne pytanie jakie padło to:

witam

mam pytanko: jak sprawuje sie ta komora HU ktora jest w komplecie, czy lepiej podkreca kulki niż stockowa JG (body chciałbym zamontowac do M4A1 JG)

moze ktoś sie podzielic jakimis opiniami o tej komorze z zestawu tego SRC??

1.Zapomni o czymś takim jak używanie komory HU SRC, wielka pomyłka tej firmy.

2.Ten temat nie dotyczy wymieniania się opiniami na temat komory HU tylko BODY!!!!!

3.Używaj Polskich znaków!

Link to post
Share on other sites

A ja dodam że chyba musiałem mieć body starszej generacji bo musiałem wywiercić trochę większy otwór bo się nie dawało otworzyć body i wyjąć hopka.Na przedniej ściance między dziurkami na polec musiałęm wypiłowaćok.4-5mm żeby dawało się rozsuwać wraz z komorą a nie kombinować - Hopek mam ca więc to może dla tego ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...