Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

danielosik

Użytkownik
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

 1. Żeby sprężyny się nie zakleszczały to jedną niech będzie zawijana w prawo a dróga w lewo.
 2. Też tak miałem, u mnie było to spowodowane złego ustawienia gear boxa wzglendem komory. Spróbuj zciągnąc cały front wraz z górnym body przyłuż tylko mufę z komorą włóż magazynek strzel pare razy i zobacz czy będzie dobrze.
 3. Z kąd się biorą tacy ludzie?
 4. http://www.allegro.pl/item667858061_metalo...a_body_src.html Używane body src za 130zł z komorą
 5. A ja na zdjęciu widze 2 pęknięcia jedno standardowe a drugie dziwne z przodu.
 6. Taką chińską ładowarke to sobie można o kant tyłka rozbić już kolega wyżej pisał żebyś kupił sobie asmana http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=267 bo jest to najlepsza ładowarka w tej cenie. Takie chińskie ładowarki to psują się albo baterie po jakims czasie.
 7. To dlaczego jak ja mówiłem że mam 640fpsów na 180 to mi nikt niewiezył?
 8. Ale się czepiacie może i brzydko wygląda ale jak jest zrobione z dobrej stali to nawet hartować nie musieli.
 9. Nabój mieści się w chwycie pistolwtowym więc raczej dużo miejsca. Jakc coś już wykombinuje to dam znac.
 10. Nie robią z lepszego materiału po to żeby pękały bo tak na tym zarabiają a jak już zrobią np prowin to życzą sobie bardzo dużo pieniędzy no i są prawie że niedostępne.
 11. Jest jakiś porządny szkielet dostępny w Polsce. Kupiłem g&p i na m130 rozwalił się po ok 50k kulek systema ostatnio leci na pysk robią coraz gorsze części no i teraz jeszcze deep fire pękają na 120.
 12. Polerowałem pastą polerską firmy surex. Kupiłem okrągły filc trochę zmniejszyłem jego średnice no i na wiertarkę, powoli kręcąc wciskałem filc w głąb cylindra i z powrotem. Jest to bardzo mocna stal, możecie polecić jakąś dobrą pastę.
 13. A czym polerowac stal bo mam dorabiany cylinder i chce go wypolerowac w środku z castoramy koleś mi polecił ale jakąs biedną paste i nic ona nie poleruje.
 14. Przeczytaj dokładnie opis bu pisze tam że maxymalna sprężyna to m130 bo jest płaska metalowa głowica tłoka która dodatkowo obciąża szkielet . Ja proponuje bu guardera.
 15. Co mi z tego że wsadze gazowy gearbox jak on ma coś koło 330fpsów jak dobrze pamiętam. Chodzi oto aby uzyskac dużo fpsów i miec replike która się nie będzie psuła i zrobic to tanim kosztem.. Niewidze też broblemu ze zrobieniem tego jak dobrze pójdzie to wtrysk zmieści się do szkieletu po lekkich przeróbkach. Myśle jeszcze nad zrobieniem ruchomej dyszy no i komory do której będzie się wciskac nabój co2.
×
×
 • Create New...