Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SAR Taktik Rifle II od CA


Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://youtube.com/watch?v=W0B10JKCJtw

 

A tak to właśnie wygląda... :x

 

http://img529.imageshack.us/my.php?image=d...dsc05587gq1.jpg

 

HU dokręcony na max jak widać na powyższym zdjęciu... Bardzo nieznacznie się poprawiło, ale nadal się rozregulowuje, i to do tego stopnia, że nie da się skutecznie strzelać. Na jutro potrzebuje sprawnego guna, więc byłbym wdzięczny za wszelaką pomoc.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Od paru dni jestem szcześliwym ( a jednak) posiadaczem SARa. U mnie problem z wirującym HU również nie wystepuje, jednak mam pewne drobne zastrzezenia do funkcjonowania tego elementu w replice. Do niedawna uzywalem AK-47s Cymy, strzelalem z kulek 0.25 i przy ustawieniu HU tak mniej wiecej na 3/4 kulki lecialy prosto i daleko. W SAR'ze HU ustawielm na maximum podkrecenia, ale nie udalo uzyskac tak prostego toru jak w Cymie, kulka na ok 30m drastycznie opada w dol. Nie wiem czy powienem przejsc na kulki 0.20, czy to moze wina oleju silikonowego, ktory byc moze pracownicy ASGShopu wstrzykneli do komory.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie chodzi o gumkę HU, tylko pokrętło regulacji.

 

Bardzo łatwo to naprawić - Rozkładasz giwere, wyciągasz lufe z komorą HU, i zakładasz gumowy o-ring na lufe od strony wylotu kulek, tak, żeby dociskał pokrętło regulacji. Składasz guna do kupy, i wszystko jest ok.

Link to post
Share on other sites

Przymierzam się do zakupu TR2, i jestem nowy w ASG, więc sory jesli głupio zabrzmi. Więc w związku z tym chciałbym się dokładnie dowiedzieć:

Raz - czy trzeba wymieniac gumkę na Guarderową czy nie??

Dwa - czy kopanie w bebechach zaraz po zakupie guna nie pozbawi mnie gwarancji??

Trzy - czy taki "tuning" mozna zrobic zaraz w sklepie, przy zakupie??

I cztery - czy w takim wypadku rozsądne jest wywalanie ponad 1000 zeta na SAR`a TR2 jesli zaraz na początku są takie problemy???

 

Jescze raz przepraszam jeśli pytania zabrzmiały głupio, ale nie chciałem w dziale dla nowych otwierać osobnego tematy dotyczącego tej repliki.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to jest replika tylko dla miłośników G3 - Wielkie toto, nieporęczne, lufa wcale nie taka długa ( AUG który jest ok. 20cm krótszy ma dłuższą lufe ), no i jak widać są z nią kłopoty.

 

Jeżeli chcesz celną, niezawodną broń - Weź AUGa TM lub CA. Jeżeli nie podoba Ci się AUG, weź M15 Rifle.

Link to post
Share on other sites

witam, zakupiłem sobie SARenkę :) (380fps) , może do środy będzie u mnie ale mniejsza o to, ...może moje pytania zabrzmią lamersko ale czy poza łamiącą sie kolbą i HU były jakieś masakryczne niepożądane akcje?? (kolbe wymieniłem ze stockowej na składaną , gumkę na sylikonową i pomęczyłem żeby mi na serwisie pozbyli sie miksera w HU , czy to by stykło?? ps: to mój pierwszy aeg , czy jest jeszcze coś co powinienem wiedzieć??) jeśli mój post was wk*rwia to nie besztajcie tylko poproście moda o usunięcie , z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Hehe, sporo osób z mojego "airsoftowego podwórka" było napalonych na tą giwere - Dopóki jej nie zmacali, wtedy było tylko "Ale to nieporęczne, zdecydowanie zbyt długie, i wogóle ch**owe" :D

 

Kolba składana na bok, czy wsuwana? Jeżeli wsuwana to pewnie szybko zacznie się ruszać. No i środek ciężkości będziesz miał zdecydowanie z przodu, wygodne to to nie będzie.

 

Kable masz przełożone odrazu do gripa, tak? Dużej baterii tam nie upchniesz.

Link to post
Share on other sites

kolba wsuwana :-P nie ważne że zacznie sie ruszać :) chciałem żeb SARenka była ciut bardziej kompaktowa (czy jakoś tak :D ), batka w foregripie v9.6 1400, chyba styknie(hehe tylko na ile??....) :) kable przełożone, a co do sporych gabarytów skracam lufę zewn. (i wewn.) tak żeby poza foregrip wystawał tylko tłumik płomienia (przejściówka na tłumik do g3 i na to standardowy tłumik pł.), wsumie zrobiłem z niej coś jak przerośnięte MP5 z dwójnogiem :D , no może bardziej HK33 :roll: , nie ukrywam że wg mnie wersja long (czy też fullsize) też jest spox

Link to post
Share on other sites

No właśnie chciałem spytać - Nie łatwiej byłoby kupić odrazu HK33? Jak dla mnie obsługa magazynków jest tam troche wygodniejsza, bo nie są takie ceglaste, no i wchodzą w ładownice na magi do eMki ;)

 

Ale co kto lubi. Jak dla mnie to dość sporo kasy wyrzuconej w błoto.

Link to post
Share on other sites

eee tam :) nie czepiaj sie :P poza tym nie wiem czy są części do np wersji ksc hk 33 do tuningu na te min 350fps... ponoć GB (i cośtam) jest niestandardowy a tak poprostu dostane gotową replike po tuningu :D

 

A CA33E to co, pies? :P

 

Zarzuć Pan foty tej Twojej zabawki :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...