Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SAR Taktik Rifle II od CA


Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A, faktycznie, nie popatrzyłem na lufę. Taki błąd, kajam się... ;)

 

A ja teraz mam kłopoty z moją Sarą. Włożyłem do środka takie rzeczy:

- Łożyskowana prowadnica sprężyny

- Sprężyna o niejednakowym skoku M120s

- Łożyskowana głowica tłoka

- Utwardzony, polerowany cylinder

- Mosiężna głowica cylindra

- Uszczelniona dysza

- Lufa precyzyjna 6.04 CA

I do tego akumulator 9.6V 1800maH na ogniwach Sanyo.

 

Jakiś czas wszystko hulało doskonale - cieszyłem się zasięgiem i celnością jak małe dziecko. Ale ostatnio coś jest... Nie tego :/ Sara zaczęła mieć coś, co wygląda jak zespół napięcia przedmiesiączkowego - bezpieczniki paliła jak zwariowana, i strasznie szybko wyczerpywała aku - już po ok. 500 kulkach akumulator nie miał siły naciągnąć sprężyny. Trzeba było czekać kilkanaście minut, żeby się odstał, wtedy wystrzeliwywał kilkadziesiąt kulek, a potem znów padał.

Ktoś pomoże? W razie potrzeby udzielę jakichś dokładniejszych informacji co do stanu chorej ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Witam na początku prosze o nie wyśmianie mnie ;]

 

a teraz do rzeczy.

 

Czy jeśli zamontuje do mojego sara wysoki montaż.. to stracę moje zwykłe przyrządy celownicze? muszka - szczerbinka? zastanawiam się nad zamontowaniem kolimatora, ale nie chcę stracić starych przyrządów celowniczych :) Wiem, że to pewna dewiacja i lekki fetysz, ale po prostu chciałbym zachować to i to.

 

Jeżeli istnieje taka możliwość to możecie pokazać mi dokładny montaż jaki powinienem zamontować ;]

Link to post
Share on other sites

Przy wysokim montażu raczej powinieneś mieć dostęp do przyrządów celowniczych, ale nie jestem pewien. Natomiast wyjdzie ci wtedy taki "wieżowiec".

 

Odradzam za to montowanie niskiego montażu + niskie pierścienie montażowe do lunety. Nieco przeszkadza i trzeba odkręcać "bęben" ze szczerbinkami.

Link to post
Share on other sites

:D fajniutko :D kurcze dużo jest roboty z kolbą żeby ją dopasować do body? czy kolba stabilnie sie trzyma? i czy da rade wymienić drewienko z kolby na inne ( custom made ) chciałem sobie dorobić kolbe z hk21 i podmienić :D jak myślisz Singh ....szło by?

 

Drewno z kolby trzeba dopasować do oryginalnej metalowej części-osady od repliki. W tym celu musisz odpiłować ze 3 mm żeby idealnie się zmieściło i w metalu zeszlifowac wypustki i dwie jakby tulejki. W drewnie są wkręcone metalowe gwinty, jeden pasuje idealnie na otwór w metalu drugi niestety nie.. ja dorobiłem wyprofilowany płaskowniczek i przez niego skręciłem metalową część z drewnem. Trzyma to bardzo mocno, a ze stabilnością nie ma problemu :) Co do drewna od HK 33 to samo drewno napewno da sie dopasować, tylko musisz użyć metalowej osady od repliki. Tylko z foregripem też jest trochę zabawy, w hk33 jest chyba trochę krótszy..

Link to post
Share on other sites

lul ...poczekaj bo ja o czym troszku innym - hk 21 :) ma kolbe podobna do psg1 ale mniejszą i bez regulacji ( hk21 to karabinek wsparcia jest ) 2 sprawa że mam w sar taktiku wmontowaną kolbę składaną :P więc wolałbym żeby kolba poprostu pasiła do repliki po upierdzieleniu tej sprężyny (chyba spręzyny) ale chyba nie da rady co?

Link to post
Share on other sites

lul ...poczekaj bo ja o czym troszku innym - hk 21 :) ma kolbe podobna do psg1 ale mniejszą i bez regulacji ( hk21 to karabinek wsparcia jest ) 2 sprawa że mam w sar taktiku wmontowaną kolbę składaną :P więc wolałbym żeby kolba poprostu pasiła do repliki po upierdzieleniu tej sprężyny (chyba spręzyny) ale chyba nie da rady co?

 

aah.. sorki.. faktycznie pomyslalem o hk33 :) wiem o co chodzi..

 

Calej kolby raczej nie dopasujesz.. te wyprofilowane prowadnice na bokach metalu w replice sa płytsze.. czyli jakby body karabinu w tym rowku jest szersze.. sprezyna jest faktycznie na takim precie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...