Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SAR Taktik Rifle II od CA


Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szynę użytkuję od 10 miesięcy, nie mam żadnych luzów ( metal body od CA więc powinno być to samo co w SARze ), ale jeżeli ktoś uważa teraz G3 za cięzkie...szyny są w 100%, całe z metalu i bardzo zwiększają ciężar całej repliki. Odpowiedz tylko sobie, na co ci szyny, jak nie planujesz granatnika? Co tam zamontujesz?

Link to post
Share on other sites

Z braku replik HK79, jaki były montowane na G3, zdecyduje się zapewne na to LINK

Wiem, że to może brzmieć trochę psychopatycznie, ale po powiedzeniu chwytowi 'dowidzenia' to wyglądałby nawet dość podobnie do HK79 ;) Ale trochę nieswojo się czuje na myśl o takim traktowaniu sprzętu za 200 zielonych :/

Opcja druga: jakieś M203. Może nie będzie strasznie dziwnie wyglądało na G3 :P

Opcja trzecia: własnoręczne wykonanie granatnika. Możliwości są, kasa jest, chęci nie ma.

 

W każdym wypadku czeka mnie później kombinowanie, jak to przymontować, ale jak się chce, to wszystko się da zrobić ;)

Jednak na razie na przeszkodzie stoją pieniądze... Cóż, to wciąż liceum. Może na wakacjach coś pieniędzy zarobię, to wtedy zrealizuje swoje szalone plany.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Zastanawiam sie nad ta bronia, bo wlasnie mam zamiar kupic 1szego elektryka. Mam standardowe ptanie czy warto? :roll:

Przewertowalem caly Topic i przeczytalem o wszystkich problemach.

Zalezy aby replika miala dosc dobre osiagi (mocne stockowe FPS, zasieg i dobry tryb semi), dlatego rozwazalem zakup upgradu do lvl 1szego na asgshopie. Jak radzicie warto w ta bron zainwestowac? Czy moze cos innego kupic?

 

P.S Mam 180 cm wzrostu i do tej pory latalem z famasem, ktory mi dobrze lezal.

P.S 2 Z goty thx za opdowiedz.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Zastanawiam sie nad ta bronia, bo wlasnie mam zamiar kupic 1szego elektryka. Mam standardowe ptanie czy warto? :roll:

Przewertowalem caly Topic i przeczytalem o wszystkich problemach.

Zalezy aby replika miala dosc dobre osiagi (mocne stockowe FPS, zasieg i dobry tryb semi), dlatego rozwazalem zakup upgradu do lvl 1szego na asgshopie. Jak radzicie warto w ta bron zainwestowac? Czy moze cos innego kupic?

 

P.S Mam 180 cm wzrostu i do tej pory latalem z famasem, ktory mi dobrze lezal.

P.S 2 Z goty thx za opdowiedz.

 

no jak biegałeś z famasem, to na sara będzie się trudno przestawic. Musisz wiedziec sam czy lubisz długie gnaty, nieraz mniej poręczne niż inne. Z g3 już nie będzie tak łatwo w cqc jak z famasem ;). Osiągi są dla mnie wystarczające przy 400fps z prec lufą: dobry zasięg (oczywiście gumka hop-up wymieniona), niezłe skupienie strzału, duża szybkostrzelnośc. Tak jak wspomniałem, broń jest długa, trzeba to lubiec, dla niektórych może by niewygodne, sam musisz ocenic czy chcesz właśnie taki sprzęt. Jak co to pytaj o wszystko na priv :)

Link to post
Share on other sites

Hej, niedawno kupiłem SAR'a narazie nie zauważyłem problemów, ale jedno wiem napewno jest przeogromny!!! przy 190cm wzrostu jakoś daje rade ale komuś z krótkimi rękami może być niewygodnie

Co do wagi, z lunetką i baterią waży 4,5kg więc raczej ciężko strzelać z jednej ręki jak to ktoś pisał wyżej ;)

Link to post
Share on other sites

Mam podobny wzrost (no ciut więcej) i jak przymierzałem się do sar'a, to miałem problem z wygodnym używaniem spustu, z pewnym chwytem (o celowaniu nie mówiąc, ale wiadomo, że bez lunety nie ma co tu wspominać o celowaniu). Dlatego warto przed kupnem (jak to było już mówione) sprawdzić jak leży SAR... bo wygląda wiadomo jak (czyli nieźle;) ).

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich!

 

 

Panowie mam pytanie. Mam SARenke od miesiąca i dosyć często mam taki problem i chciałbym prosić o pomoc. Strzelam jakiś czas, odkładam broń i za chwile chce strzelić. I tu następuje całe zamieszanie. Coś tam pyka 1 raz w środku i dalej nie chce strzelać. To coś to cofnięty tłok który nie chce powrórcić. I karabin przerz kilka godzin albo dni ani me ani be i nie wiem co robić. Kiedyś tak miałem ale po naładowaniu baterii było ok. Teraz mam na batce 9.6 V ponad 11 V i nie wiem co mam robić bo to na pewno nie wina słabej baterii. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

święta święta i po świętach :)

witam

czy jak właduję sprężynę M130 (stockowy gear) to się posypią części?

 

phoenix, ja w swojej miałem to samo, rozkręciłem, bebechy wyjąłęm, skreciłem znowu i nie wiem co było ale teraz działa :) może ustawienie zębatek, kij wie nie znam sie natym jeszcze tak dobrze( obadaj sobie te przewody czy nie są jakieś zadrapane, podejrzane czy co :)). Ale tak jak HateMe pisze po każdym strzelaniu trzeba zwolnić sprężynę strzałem na semi.

Edited by payu
Link to post
Share on other sites

Co do wzrostu - więc wg was nasi zachodni sąsiedzi rekrutowali do piechoty tylko powyżej 180 wzr :P ? Sam jestem niski ( 178 ) i używam G3 2 lata.

Co do ładownic - nosze PLCE, do każdej ładownicy wchodzą 2 magi.

Kthulhu też szyje ładownice do G3.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...