Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SAR Taktik Rifle II od CA


Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lol przecież G3 to taka snajperka jak M16 :mrgreen:

Lol przecież G3 to taka snajperka jak M16 :mrgreen:

... yhym.... :poddanie:

 

wszystko jedno .... w sklepie asg jest ona w dziale karabinków wyborowych... ale skoro pytam o przedmiot z tematu tego topiku to z jakiego powodu wszystko jest kasowane...?? że zadałem pytanie?

 

dobra nie chcę nikogo obrażać.. więc starczy...

Link to post
Share on other sites

Koleżko to nie wojsko... :strach:

Pytałem ludzi o tę snajperkę własnie ..z tego topiku... a ty wszystko wywaliłeś... widać że się gubisz....

 

Mam nadzieje, że Ty chłopcze nie chcesz zgubić swojej drogi na forum. Jeszcze jeden tekst czy zwrot do mnie per "koleżko" i dostaniesz chwilkę czasu na odpoczynek od forum i zastanowienie.

 

Koledzy, doskonale wiem, że SAR może być używany jako parasnajperka ale rozmowa potoczyła się na tematy lunet, porównań z innymi snajperkami.

Trzymajcie się tematu repliki.

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje, że Ty chłopcze nie chcesz zgubić swojej drogi na forum. Jeszcze jeden tekst czy zwrot do mnie per "koleżko" i dostaniesz chwilkę czasu na odpoczynek od forum i zastanowienie.

 

Koledzy, doskonale wiem, że SAR może być używany jako parasnajperka ale rozmowa potoczyła się na tematy lunet, porównań z innymi snajperkami.

Trzymajcie się tematu repliki.

 

Moje pytanie nie dotyczyło lunet tylko tej repliki.... Poza tym co to za argumentacja że niby nie można tej repliki porównywać z innymi?

To żart jakiś.....?porównania to normalna rozmowa :wink: ? Co ci szkodzi, że ktoś ją z czymś porówna?

.. wiesz ty nie musisz się przed nikim tłumaczyć i taka jest twoja "przewaga" na tym forum... tyle mam do powiedzenia...

Edited by tirsone
Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że mam obowiązek się tłumaczyć - gdyby tak nie było to bym pokasował te posty i na tym skończyła się rozmowa.

Niestety, co do "przewagi" na forum - tak, mam ją, ale mam też 10x więcej roboty przy ogarnianiu tego tych działów forum, które mam przydzielone - dlatego też mam zamiar robić to surowo. Jeśli sposób w jaki to robię będzie komuś przeszkadzał to proszę o PW, a nie publiczną dyskusję. Koniec OT i koniec tego tematu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

kurcze a wiecie jak zaradzić pękającemu gripowi , czy gwara to obejmie , bo mam 2 pęknięcia po prawej stronie na rączce tak około 1-1,5cm .... :( (niby z początku strzelałem z jednej ręki ale nic temu nie było.... od jakiegoś czasu nauczyłem sie normalnie składać sie do strzału ale dalej było ok - nie zauważyłem żeby poprzednie praktyki dawały o sobie znac ... i niedawno zalookałem że coś sie niedobrego dzieje - pęknięcia wyszły od body wzdł. gripu z niewielkim odstępem od siebie) help !

Link to post
Share on other sites

grip mi pękł jak skrecałem całość, tzn 2 śruby mocujące tam są i jedna przykręciłem mocniej względem drugiej i ciach poszło(nie aż tak tragicznie). Polecam rozrobić poxipolu, wziasc papieru ściernego troche zrobić chropowata powierzchnię i posmarować klejem od wewnątrz, troche lipa z dojściem ale jak sie postarasz to ci sie uda :)

Link to post
Share on other sites

O lufę mi chodziło. Sam nie wiem, może za jakąś złą część chwytałem? :/ Jak masz cyfrówkę, to mógłbyś zrobić zdjęcie, za co trzeba wyciągnąć lufę?

Z tym, oczywiście, się nie śpieszy. I tak przez kilka dni nie będę mieć Sary pod ręką ;)

Link to post
Share on other sites

Spostrzeżenia po dwóch strzelankach:

 

-problem podawania kulek przy serii występuje tylko przy"kończącym sie naciągu hi-capa" gdy sprężyna ledwie wypycha kulki, mam batke 9.6v co daje naprawdę sporą szybkostrzelność

 

-problem z hop siupem u mnie nie występuje choć pokrętło od regulacji chodzi dość lekko.

 

-montaż- jeżeli kupicie montaż od CA (ja mam ten wysoki) to nie będzie się chybotał.

Od góry wkręca sie dwie śruby, które dociskają montaż do giwery.

jeszcze jedna uwaga jeśli wysoki montaż to niskie pierścienie , jak niski to wysokie

sam mam obydwie części wysokie i teraz żałuje bo wyszła z tego straszna wieża;)

ps jak by ktoś chciał sie zamienić na pierścienie było by super.

 

- dwójnóg to raczej bajer, w ogóle nie przydaje się jest zbyt długi i nieporęczny przez co bardzo wystajemy ponad coverem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...