Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SAR Taktik Rifle II od CA


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

mam pytanie odnośnie kolby czy dałoby rade dopasować kolbe składaną z mp5 do podzespołów kolby g3??? np http://www.taiwangun.com/?str=product&...9d3f70771835abd

mianowicie pęka mi 1 z 2 szyn/żerdzi (nie wiem jak to nazwać fachowo :P ) w mojej sarence i szukam zamienników :) czy dałoby rade dopasować same szyny ze stopką kolby mp5 lub ewentualnie same szyn mp5 do stopki kolby g3 (bez tzw "End Cap'a" mp-piątki czyli http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=102 ) jeśli nie jasno sie wyslowiłem prosze o wyrozumiałość :) - postaram sie lepiej zobrazować :)

z góry dzięki za odp

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

1. Raczej nie, ale nie sprawdzałem innych magów 7.62. Ogólnie SAR ma dziwne magi, podajnik kulek jest na górze z tyłu, z przodu jest taki zaczep który wymusza wkładanie magazynków pod kątem.

 

2. Ja bym radził 10.8V

 

PS:

 

Wie ktoś gdzie można dostać lufy HK51 dedykowane do G3 (ze specjalnym montażem) ?

Edited by look17
Link to post
Share on other sites

Mi zaczął pękać chwyt pistoletowy po prawej stronie wzdłuż :( Czy wam też się coś takiego zdarzyło?

 

Dokładnie to samo

 

Mam tez samo-odkręcający się hop-up

 

@sjzmisiek - dzięki za informacje wyczytane ze strony WGC. Może ktoś kupił już te magazynki ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kiszkowato....

 

Jak tam wasze SARy się trzymają? Mi zaczął pękać chwyt pistoletowy po prawej stronie wzdłuż :( Czy wam też się coś takiego zdarzyło?

 

Co do tego jak się moja SARna trzyma nie narzekam już minął rok gwarancji nie było jak narazie większych z nią problemów. Oczywiście mam te same objawy co u was to znaczy kolba, na którą trzeba uważać oraz pękający chwyt pistoletowy.

 

Znaleźliście jakiś sposób jak zabezpieczyć kolbę przed odpadnięciem?

Da się jakoś zapobiec pękaniu chwytu pistoletowego?

Link to post
Share on other sites

Poxilina od środka na dużej powierzchni: zrobić masę uformować ją w placka o grubości 5 mm i nic ci tej kolby nie ruszy. Ja tak zrobiłem kumplowi bo mu pękła i robiliśmy wiele testów na wytrzymałość i trzymała :). Możesz jeszcze użyć waty szklanej z żywicą do kupienia w każdym sklepie budowlanym, ale dużo babrania.

Link to post
Share on other sites

PS.Widze, ze macie problemy z kolbami. Jakby co to mam na sprzedaz kolbe i 2nog od sarenki.

 

Co do tej 5mm warsty kleju to odradzam. Jezeli zrobi sie to niedokaldnei to klej odpadnie. Jezeli bedzie dosc duze przeciazenie to klej i tak sie zlamie. OSobiscie proponowalbym przykleic 'kilka' warst siateczki jakiejs nierozciagliwej mocnym klejem do wnetrza kolby. Wtedy naprezenia beda ladnie znoszone na cala powiezchnie a nei na jeden punkt.

 

Jezeli sa problemy na zagieciu to.. trzeba by to zabetonowac jakos albo blache przykleic odpowiednio uformowana.

 

Grunt, by obciazenia ladnei rozniesc na boki.

Edited by Filq
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...