Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hi Capa 5.1 Full Metal Dragon ( Type B - 7 inch) Help pliz!


Recommended Posts

To jest moj 1 post. Mam nadzieje ze nie wyjade odrazu z tematem ktory byl walkowany tysiace razy na tym forum ale uczciwie mowie ze przeszukalem forum za informacjami o jakie chce spytac i nie znalazlem nic.

 

Ok do rzeczy. Kupielem sobie ostatnio nastepujaca klamke:

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1022

 

Chciabym wiedziec czy ktos na tym forum z doswiadczonych asg-owcow (ja jestem totalnym zieloniakiem, dopiero wkrecam sie w asg) ma jakies doswiadczenia z ta bronia i moglby sie podzielic ze mna jakimis swoimi opiniami, poradami, przemysleniami na temat tej broni co pomoze mi dobrze z niej korzystac i ja konserwowac, bardzo by mi to pomoglo gdyz to moja 1 drogi sprzet i chcialbym dobrze o niego zadbac.

 

Druga sprawa w ktorej bardzo bym liczyl na czyjas pomoc kto ta bron posiada to to jak sie dobrac do hop-upa. Nie wiem czy to normalne ale wraz z gunem dostalem instrukcje do troche innej jego wersji (nie przedluzonej- mam dokladnie ta instrukcje ktora jest tu na forum w zeskanowana) i nijak z instrukcji nie moge szczaic jak mam go rozebrac a boje sie go rozwalic bo naprawde juz prubowalem chyba na wszyskie sposoby ktore przyszly mi do glowy po studjowaniu instrukcji.

 

Prosze o jakas odpowiedz i ulgowe potraktowanie jesli caly post jest nie na miejscu, zadaje glupie pytania itp. etc.

 

PS. I jeszcze jedno glupie pytanie na koniec czy taka bron wogule realnie istnieje czy kupilem sobie jakas cyber-punkowa giwere :P?

Link to post
Share on other sites

Ok bardzo wielkie dzieki bardzo mi to pomoglo! Co prawda nie jest to moj model ale dal mi pewien pomysl jak to nalezy zrobic. Musialem poprostu odkrecic cala przednia czesc guna zeby moc zsunac reszte. Troche glupie ze WE sprzedaje pistolet w zmodfikowanej wersji a nie wysilili sie by zrobic poprawiona do niego instrukcje! Fakt bron nie rozni sie niczym praktycznie od standardowej hi-capy ale jednak mogliby cos wspomniec ze do prawidlowego demontarzu trzeba pozbyc sie przedniej czesci pistoletu. No nic. Jeszcze raz dzieki sjzmisiek ten film mi mocno pomogl!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...