Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hełm kevlar i gogle


Recommended Posts

A więc mam kilka pytań co do tego zestawu , a więc czy :

-ma ktoś te gogle i mógł by mi coś o nich powiedzieć?

-czy ten hełm jest bardzo duży czy średni czy też mały

no i czy opłaca się kupować ten zestaw .

Jeśli temat już był to przepraszam , ale szukałem i nie umiałem znaleźć .

Pozdrawiam bubel93 :)

Link to post
Share on other sites

Hełm jest szeroki i duży.Jak dostaniesz w helm to w uszach slyszysz przez 3 dni strzał. A googli nie opłaca sie kupowac:

1.Niewytrzymałe

2.Nawet środki nie pomagaja na parowanie.

Moim zdaniem hełm jest warty swojej ceny a google nie.Jak masz małą i szeroką głowę to ci bedzie pasować.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja mam taki hełm... jest duży, ale bez przesady - ja nienarzekam a wręcz jestem bardzo zadowolony, a jak w nim wyglądam można zobaczyć: link (akurat tu hełm mam w pokrowcu WP wz.93). Najważniejsze, zę hełm ma normalny fasunek, a nie jakąś gąbke czy styropian, który gotuje głowe.

Gogle wytrzymały bez problemu strzał (z przyłożenia) z socoma z tłumikiem (ok 420fps), więc na strzelanki z udziałem normalnego sprzętu spokojnie wystarczą. Aczkolwiek mocno parują, ale w gumie można zrobić sobie mase dziurek, które zasadniczo niwelują ten problem.

 

Konkludując... sam hełm na allegro jest po 78zł, a gogle po 49zł, więc razem jako zestaw się opłaca. Hełm bardzo polecam; gogle mniej - jak Cię stać lepiej dołóż i kup jakieś Bolle (np. Commandery z demobilu chodzą po 100pln albo i mniej).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...