Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

calkiem fajny :)

 

przy ogniu pojedynczym gazu wystarcza na 2-3 magazynki, przy ogniu ciaglem na 1 a i to nie zawsze

 

przy strzelaniu ogniem cieglym jest bardzo duzy rozrzut wiec ten tryb nadaje sie wlasciwie tylko do pomieszczen, "w polu" zalecam ogien pojedynczy

 

warto zastanowic sie nad kupnem dlugiego magazynka, z tym ze moze byc pewien klopot z noszeniem tego w kaburze.

 

ogolnie polecam :)

 

acha, a jak masz troche wiecej kasy na niego to zamow sobie w WGC od razu glocka 18C Level 2

 

hint: jak ktos nie wie co to jest L2 to niech zajzy na WGC a nie pyta tutaj :P

Link to post
Share on other sites

warto zastanowic sie nad kupnem dlugiego magazynka, z tym ze moze byc pewien klopot z noszeniem tego w kaburze.

 

Z noszeniem Glocka czy magazynka? :P Jaki?

 

pozdrawiam

 

P.S. Z tego co rozumiem to chodzi ci o to fajne pokrętełko z boq ;)

Link to post
Share on other sites
Special Offer Package L3 - KSC G18C

Package Includes

- KSC G18C

- Metal Slide

- Metal Outer Barrel

- Hi-Flow Valve

- Metal Spring Rod

- Strenghten Hammer Spring

- CA Socom Silencer

- Extended Outer Barrel with thread

- 49 Rds Magazine

- Free Installation

 

Ciekawe, ciekawe ..... pistoletowy Hi-Capp :?: ;)

Link to post
Share on other sites
zastanawiam sie nad zakupem tego glocka , ktos mial z nim jakies doswiadczenia? jak z wytrzymaloscia ? zasiegiem ? wady-zalety

z gory dzieki za pomoc

 

 

Ja tez chce, ja tez chce...

Gdzie masz zamiar go kupic?

W Polsce??? Czy bedziesz sprowadzal???

 

pozdro

nonejm

Link to post
Share on other sites

Glock jeszcze mi sie jakos nie rozsypal a troche go uzywam (ostatnio plywal w Baltyku), na poludniu PL jest drugi i tez nie slyszalem zeby sie rozpadal

Natomiast znam jednego TMP co sie wlasnie rozsypal (tylna sciana zamka pekla)...

mozesz jeszcze rozwazyc Berette 93R

Link to post
Share on other sites

a co konkretnie poza 330fpsami da mi upgrade z redwolfa " KSC GLOCK18C 330FPS POWER AND METAL SLIDE+BARREL UPGRADE"

 

tam jest mowa o jakims high flow valve musialbym sobie taki zalatwiac do kazdego magazynka czy chodzi o zaworek w gnacie? (a moze ja nic z tego nie rozumiem :o )

Link to post
Share on other sites

nie czytalem na RW, ale z tego co tu piszesz to glownie metalowy zamek i lufa zewnetrzna, pewnie dodatko metalowa zerdz sprezyny glownej wraz ze wzmocniona sprezyna glowna, a co za tym idzie potrzebny jest zawor o zwiekszonym przeplywie zeby to wszystko napedzic.

 

na 90% w kazdym magazynku trzeba zmienic zawor.

 

poza fps'ami daje wyglad i wieksze zuzycie gazu :) i moze ciut wieksze zuzycie czesci wewnetrznych

Link to post
Share on other sites

ech

wydawalo mi sie ze wyraznie jasno jest wyzej napisane

 

z powodu zwiekszenia masy zamka wymagana jest wieksza porcja gazu aby go poprawnie poruszyc a wiec nalezy wymienic zwor aby podawal zwiekszona porcje gazu a to powoduje zwiekszenie zurzycia gazu.

Poza tym poniewaz metal jest duzo twardszy od plastiku prawdopodobnie (to juz moje domysly) moze zwiekszyc wycieranie sie czesci plastikowych (szkielet) w miejscach styku z zamkiem.

 

poza tym dodanie metalowego zamka powoduje zwiekszenie masy broni, powoduje ze wyglada bardzie realnie oraz zaleznie od jakosci wykonania plastikowego jak i metalowego zamka zmienia wyglad "zuzycia"/wytarcia zamka.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...