Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Upgreade Famasa


Recommended Posts

mam zamiar tuningowac swojego famasa. z tego co wyczytalem na forum jest to troche ciezkie i drogie ale ostanio pojawily sie nowe rodzaje czesci ktore byc moze pasowaly by do czesci famasowych. stad moje pytanie co nalezalo by wymienic w famasie aby wstawic sprezyne 110/120 i nie rozwalic gearboxa przy okazji. z tego co wiem to zebatki sa standardowe z ca i z tym nie ma problemu jak rowniez z glowica tloka, co inneog sam tlok i przy okazji prowadnic sprezyny. pasuje v2 czy v3?? no i dodatkowo co mozna poradzic na plastkiowe lozyska? z gory dzieki za jakies pomocne informacje

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Czy do famasa pasuje listwa dosyłacza i łożyska z GB. 2 albo 3

I o jakim największym napięciu można stosować akumulatory?

Na wgc są do 9,6 v

 

Bo reszta jest wymienna oprócz silnika,obudowy GB.

dysza z m16

zębatki ,tłok,głowica z GB.2,3

Link to post
Share on other sites

Na francuskim forum widziałem kiedyś zdjęcia z silnikiem od UZI (niby EG1000, nie wiem czy się różni od standardowego krótkiego EG1000) - trzeba było wywalić część GB która normalnie była za silnikiem. Podobnie jest kwestia jak widziałem na zdjęciach rozwiązana w chińskim klonie - silnik wystaje nieco za GB.

 

Ale to zawsze grzebanina, kwestia że trzeba zaryzykować i czy warto?

Link to post
Share on other sites

http://www.france-airsoft.fr/forum/index.php? - nie mogę teraz znaleźć tego tematu ze zdjęciami czy linkami bo to dziwny język. Koleś nazywa się chyba El Vinz . O ile przeczytałem za pomocą Babelfisha nie jest to warte wysiłku i ryzykowne. Jeśli zechcesz się zabawić w ambasadora airsoftu wrzuć te zdjęcia tutaj ;)

 

http://www.france-airsoft.fr/forum/index.p...hl=famas%eg1000 - tu coś jest ale to nie to co kiedyś widziałem - może mu PW posłać

Edited by _domino
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...