Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G - GR16 Carbine Plastica


Recommended Posts

Witam

 

No, no właśnie pojawiła się w/w replika w sklepie specshop za jedyne 840zł (oczywiście bez baterii i ładowarki). Czytałem dogłębnie recenzje w zbrojowni, jednak jak sam autor stwierdził w sprzedaży jest inna wersja niż testowana. Ma ktoś może to cudeńko u siebie? Jak można przeczytać na stronie sklepu, wprowadzany jest w każdym modelu "tuning"

A tu plakacik :)

guaygr16pcbmw9.th.jpg

 

[ Dodano: Wto 10 Paź, 2006 ]

Czy repliki G&G są naprawde tak zawodne jak można to wyczytać z postów na forum?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam

Moja przygoda z ASG dopiero się zaczyna, więc nie znam się dobrze na wszystkim, ale GR16 mnie nie zawiodło. Jedyny mankament to luzy magazynka. Trzeba wykonać jakiś klin by magazynek siedział sztywno i podawł wszystkie kulki. Warto też sprawdzić skręcenie repliki, ponieważ ja miałem niedokręcone mocowanie kolby.

Ogólnie karabinek mi się podoba.

Link to post
Share on other sites

@Argon: gdybyś mógł przeczytac reckę, którą napisałem zeszłym latem i skonfrontować to z własnym modelem, napewno byłoby to interesujące.

 

@Brenten: Ja onegdaj wymierzyłem 300fps, w replice jest precka G&G 6.04, 363mm, co daje jej maks. zasięg skuteczny na poziomie normy CA, z nieco lepszym skupieniem. Myślę, że ok. 35-45m zależnie od innych czynników.

Link to post
Share on other sites

@Brenten

Mam baterię 8,4V 1100mAh i starcza na minimum 6h zabawy, spokojnie 1000 kulek.

Zasięg to tak do 50m i spokojnie można trafić w człowieka. Zależy to do kulek i jak mocno hop-up jest ustawiony.

 

@jack

Czytałem, czytałem... Nie znam się aż tak dobrze na replikach, to moja pierwsza.

- Na pewno warto wspomnieć o luźnym magazynku (nie zawsze podaje kulki)

- kolba jest sztywna, ale jak jest dobrze skręcona (ja miałem niedokręconą)

- karabin fajnie pracuje, przy MP5 G&G i M16 CA jest najgłośniejszy (takie miałem odczucie)

 

Jestem jeszcze zielony, więc nie wiem co jak może wyglądać...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No i mam. Pierwsze wrażenie raczej pozytywne ale to mój pierwszy elektryk i brak mi punktu odniesienia . Na KAN-ie 9,6V 1400mAh da się wystrzelić ok 2k kulek , celność i zasięg porównywalny M4 RIS TM , RoF chyba trochę mniejszy mimo że TM ma batkę 8,4. Generalnie nie mam co narzekać , więcej napiszę po powrocie z Bornego bo jeden dzień użytkowania to trochę za mało.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

To ja może odświeżę. Mamy lipiec i chciałbym się dowiedzieć jak tam sytuacja wygląda z poprawionymi wersjami. Bo planuje zakup czegoś nowego i mój wzrok padł na GR16/GR16A2 Eco.

Da rade już coś o nich powiedziec Jack?

Link to post
Share on other sites

A ja ci wystarcze? jestem szczęsliwym posiadaczem gr16r4 w wersyji eco, albo nie bądzmy tacy popular!:P jest po prostu wspaniała choc głosna strasznie. bez tłumika sie nie obedzie. Z hopem są problemy ale później się wyrabia. Ale na batce 9,6 1200 ma takiego rofa ze wszystkie krzaki uciekają! Zasięg zadowalający skupienie bardzo łądne na full. Kulturka wysoka. Jakośc bardzo dobra tylko mag strasznie lata w gniezdzie<strasznie to za duzo powiedziane>.

Link to post
Share on other sites

Ja od 5 dni jestem posiadaczem GR16 A2 Eco Version. Nie testowałem jej jeszcze w boju ale o wyglądzie nie powiem nic złego. Cała z plastiku ale moim zdaniem i tak jest b. dobry. Można go porównać do tego z TM. O osiągach jeszcze nic nie wiem... Jedyna wada jaką dotąd zauważyłem to latający magazynek w gnieździe ale i na to są domowe sposoby. Wszyscy co się nad nią zastanawiają to powiem tylko że eMka jest super

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...