Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G - GR16 Carbine Plastica


Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

No i awaria. Na niedzielnej strzelance poszła się kochać zębatka tłokowa- przyczyna nieznana. Reszta zębatek wygląda na nietknięte, tłok też jest w dobrym stanie.

Współczuje :???:

Ty masz metalowe zęby tłoka?

 

Mam zamiar zrobic "mały" tuning. A mianowicie: łozyska kulkowe, cichy zestaw głowic, uszczelniona dysza, tłok (nie wiem czy kupie :P), prowadnica, cylinder teflonowany, M110. Wszystko oczywiscie z najwyższej półki :twisted: .

 

Czy to wszystko co podałem wyżej + tłumik + mata bitumiczna ( nie wiem jak ją zmieszcze, wie ktoś coś na temat tej maty bitumicznej?) maksymalnie wyciszy mój karabin?

 

1. Wymień body!

2. Przykręć na chama ris(wtedy się nie rusza)

3. Warto wymienić kable prowadnice gumkę.

4. Tą replikę trzeba pokochać

 

pkt 4. Sugerujesz, że do tej repliki trzeba sie po prostu przyzwyczaic, czy trzeba ją pokochac bo jest genialna? :P

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja mam ze speca i dostałem plakat XD

 

Zasięg? Jak dotrze się gumka hop siup to 45 spokojnie w sylwetkę trafisz. Z racji tego iż w stoku jest para precka skupienie jest przyzwoite. Lepsze niż w CA.

 

Jaka batka? 9,6 i jak najwięcej mah. A jeżeli nie masz zamiaru robić tuningu to pojemna 8,4.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Witam, w temacie było mówione że silnik uciągnie bez trudu PDI 170%, lecz Specshop.pl pisze:

Jeżeli mamy zamontować sprężyne i cylinder z Pana linków, aby wszystko

dobrze działało wymienić też będzie trzeba okablowanie, silnik.

Sprężyna jaką zamówiłem to PDI 130% wiec nie rozumiem :roll:. Pozdrawiam Edited by Ziomek08
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ziomek błagam! Nie jestem dragunov tylko dragunow! (Wintowka a nie Vintowka ) xD

 

Powiedz mi wpierw kiedy kupiłeś tego guna? Swojego kupiłem przeszło rok temu (miałem jako pierwszy Polsce R4 plastica) wystarczyło dać m120 i śmiagał aż miło. Wedle spec shopu teraz jakość części się pogorszyła...

I jaki tuning zamierzasz robić?

Link to post
Share on other sites

NIE NIE dragunoW :-F a co do broni, nie mam siły, znów sie zwaliła, wiesz jak spust chodzi gdy replika jest zablokowana, to tak sie zachowuje przy semi/auto no i nie strzela... PRZECIEŻ CHIŃCZYK ZA 300ZŁ MA MNIEJSZĄ AWARYJNOŚĆ OD TEGO CZEGOŚ, a no i kupiłem ją na specshopie w połowie sierpnia.

Edited by Ziomek08
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...