Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FAMAS (M46 Double Eagle)-dwójnug


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

prześlij mi fotki tego na emaila adzyo@o2.pl bo ja chce robić w moim karabinku metalowy i to się da zrobić z kilku kształtowników tylko problem z regulacją ale mam pare pomysłów :) mocowanie to też nie jest ogromny problem :wink: przesli fotki a napisze co , jak , gdzie pozdro.

Link to post
Share on other sites

Ludzie, mam wenę!

Bierzemy ten uchwyt do wieszania prania (wiecie o co chodzi). Kupujemy dwie rurki w jakimś sklepie typu Castorama o długości takiej, jakiej ma byc nasz dwójnóg. Do tej strony, z której się naciska to plastikowe trzymanie prania za pomocą wiertarki i śrubek przymocowujemy nasze rurki OD ZEWNĘTRZNEJ STRONY PLASTIKOWEGO CZEGOŚ. Następne próbujemy przymocowac za pomocą tej trzymającej strony nasz dwójnóg do karabinu i jak źle trzyma to bierzemy pilnik, zpiłowujemy częśc plastikowego czegoś tak, żeby się trzymało na lufie pokazanej na zdjęciu 3 (bo to jest lufa, tak? :F ) Mamy dwójnóg, który można szybko zdjąc.

Co o tym sądzicie? Wymyśliłem to tak na szybko, więc moze nie o wszystkim pomyślałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...