Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Camelbak HAWG WOODLAND 73150


Recommended Posts

Mam to - spisuje sie świetnie. 400 to znośna cena - powyżej to juz nabijanie kieszeni. Poleciłbym recenzje na naszym forum gdyby nie to że zdechł nam server i przenosimy forum. Ogólnie powiem że spisuje się świetnie zarówno jako mały plecaczek na kilka godzin a to dzieki paskom kompresyjnym, radzi sobie na całodzienne/nocne akcje (ładując 2 MRE i mase gratów), spisuje sie też gdy trzeba wziąć więcej gratów - na spód mozna dopiąć ButtPacka i masę ładownic na tył - ja dopinałem Medica, 2x SAW 100 i SAW 200 i ładowałem całe graty na kilka dni w górach. Jedynie co brak to PALSów na bokach ale tak dociążony plecak zaczyna już sie wrzynac w ramiona wiec nie nalezy przesadzać z towarem - chyba że nosimy na kamizelkę - wtedy nie ma bólu.

Link to post
Share on other sites

no te szelki faktycznie nie są najlepsze ale da się w miarę wygodnie nosić

( w tych nowszych plecakach są już super )

 

jak się załamuje i źle układa to się bardziej przyłóż przy pakowaniu :)

 

poza tym ma dobrze usztywnione i zmiękczone plecy :)

co też można łatwo usunąć jak komuś nie posuje

 

jest dużo bardziej pakowny niż hawg

też można przypinać rzeczy z molle

też można użyć z nim camela

 

edyta : skróciłem wypowiedź

Link to post
Share on other sites

W hawgu masz taki bajer, czego pewnie nie ma w patrol packu - osłonę termiczną. latem zimna woda (z opcją parę kostek lodu, to już full wypas)przez cały dzień, a zimą ta sama woda nie zamarza, a nawet mozna sobie wlać czegoś ciepłego i hulać do woli. Sam worek camelowy tego nie zapewnia.

Link to post
Share on other sites
hawgu masz taki bajer, czego pewnie nie ma w patrol packu - osłonę termiczną. latem zimna woda (z opcją parę kostek lodu, to już full wypas)przez cały dzień, a zimą ta sama woda nie zamarza, a nawet mozna sobie wlać czegoś ciepłego i hulać do woli. Sam worek camelowy tego nie zapewnia.

 

Sam worek nie zapewnia, ale w patrol packu też zwykle wode miałem cały dzień zimna a nad ranem (gdy temperatura najniższa) była cieplejsza (czyt. przez noc się nie ochłodziła).

Link to post
Share on other sites

to jest tak :

patrol pack ma miejsce na camela w środku plecaka

i ma na plecach zmiękczenie z gąbki

podobnej jak ta do izolacji w camelbakach

więc efekt jest podobny

dodatkowo ma możliwość wyjęcia tej gąbki

użycia płyty usztywniającej plecy itp

 

otworki patrol pack ma fajne w dnie :)

a jak chodzi o image ... to tu już nic nie poradze :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...