Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki Do M16/M4 [P&J]


Recommended Posts

Witam. Mam następujący problem:

Zakupiłem w taiwangun 2 metalowe low cap'y firmy P&J. Replika jaką posiadam to m15a4 TC od CA. Ma ona już ponad rok także gniazdo maga jest wyśmigane i wszystkie inne magi chodzą bez problemu natomiast te 2 chamy nie chcą nawet centymetr wejść do gniazda. Najlepsze jest to że kiedyś miałem od kolegi pożyczonego identycznego low cap'a i wchodził bez problemu.

Jestem wk#@^%# i załamany :evil: :wink:

 

Pomóżcie :poddanie:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

a ja używam 2 krótkich real-capów P&J i metal hi-capa tej firmy do ichniejszej M4A1...real'e spisują sie wyśmienicie...może i plasticzane ale jak na razie nie miałem powodów by na nie psioczyć w przeciwieństwie do metalowego hi-capa...co do nie pasowania na szerokosc...bywa że metalowe magi p&j są na szerokosci rozgiete na zewnątrz...kumpel miał to w mid-capie...doprowadzilismy maga do normalnych rozmiarów i teraz śmiga :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
Guest spuntmayer

Zakupiłem te magi do XM177 E2. Pasują OK, ale jest problem kiedy je wyjmuje z gniazda. Wychodzą dość ciasno, ale to nie problem. Problemem jest, że w momencie wyjmowania wychodzi z nich plastikowy mechanizm... Najgorsze, że mam ich 6 i każdy tak samo sie zachowuje. Miał ktoś taki problem, jeżeli miał to niech sie podzieli informacją jak go rozwiązał :-F

Link to post
Share on other sites
Guest spuntmayer

Ścisnąć w górnej części skorupę maga, może pomoże

 

To nie pomaga, już tak zrobiłem i w sumie jeszcze gorzej sie zrobiło :cry:

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Doszedłem w czym tkwi problem, magazynki te nie mają przykręcanego mechanizmu do kulek, tylko są na takie plastikowe zatrzaski i te zatrzaski nie trzymają do końca dobrze tego mechanizmu w skorupie, tym bardziej, one wchodzą dość ciasno i potem krawędź tego plastikowego mechanizmu zahacza o zatrzask który trzyma maga w gdzieździe... co powoduje, że w momencie wyjmowania wyciąga się ten plastikowy mechanizm.

 

Pozostaje to jakoś dobrze przykleić, lub spiłować krawędzie tego mechanizmu aby były równe z metalową obudową maga. Czekam, też na odp. od Krakmana,

Edited by spuntmayer
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Jak wchodzą te magi do welli(jeżeli wogóle)?? Magi stara nie podają kulek a próbował ktoś p&j??

 

Pejotowskie lowy do wella nie podchodzą. Są za duże.

 

A wracając do tematu, lowy podają bardzo dobrze, siedzą pewnie w gnieździe. (Mam metalowe body od SRC)

Edited by Sagitarius
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Mam emke CA. Jak magi P&J pasują do tejże emki? Chodzi mi o metalowe lowy takie jak tu: http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=580

 

Wchodzą ciasno czy luźno. Trzeba je piłować modyfikować? Jak podają kulki i jaki mają kolor szary czy bardziej czarny? Bo na zdjęciu taiwana dziwny odcień.

 

Mam reale stara i nie podają one idealnie w emce dlatego się chce dobrze dowiedzieć jak się sprawują te zanim stary zamienię na P&J.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...