Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

noah

Użytkownik
 • Content Count

  582
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by noah

 1. Surowa opinia. :icon_smile: Ja posiadam 28 różnych magów do Marui, i zdecydowanie najbardziej cenie sobie właśnie produkty PTSa, od którego mam m.in. 9 EMAGów. Tworzywo i kolor jest dokładnie taki sam jak kiedyś w PMAGach. Wyglądają bardzo dobrze, po za tymi atrapami naboi o których wspomniałeś. Szkoda że nie zrobili wersji bez okienka jak w gbb, no ale trudno. Stopki mi osobiście nie przypadły do gustu i wszystkie wymieniłem na standardowe od PMAGów. W przeciwieństwie właśnie do tych ostatnich, bezproblemowo podają w HK (PMAGi z powodu wycięcia gniazda magazynka nie dają rady, pod
 2. noah

  VFC GBB

  Ile jest miejsca w kolbie z wersji A5? Może ktoś zmierzyć/zrobić zdjęcie?
 3. Dają radę. Mam stare PTSy PMAGi sygnowane jeszcze przez Magpula. Najlepsze magi ever. Te nowe też kupie na pewno. :icon_smile: btw: Ile tam liczą za wysyłkę do nas?
 4. Ktoś posiada tą kopie: http://gunfire.pl/product-pol-1152196547-Luneta-4x32-E-z-kolimatorem-Reflex-Sight-czarna.html ? Jak z jakością, światłem wykonaniem? Docter daje radę?
 5. Niekoniecznie. W magazynkach GHK są plastikowe, ulegają uszkodzeniu i są niestety trudno dostępne. A o zakupie tych z wersji V1 magazynków można już w ogóle zapomnieć.
 6. Moderatorzy mają to gdzieś, rzygać się chce. Gość wrzuca 3 razy dziennie to samo ogłoszenie...
 7. W końcu też rozwaliłem Flute Valve w swoim Ino na CO2. :icon_smile: Zgaduje że z częściami jest dalej posucha i nie można kupić tylko tego elementu? Aż dziw bierze że nikt nie robi tak prostej części która wszystkim pada. Pozostaje więc cały zestaw dyszy Iron Airsoft? Można to jeszcze gdzieś dostać? Ktoś ma? Daje radę na CO2? Ewentualnie jakiś zamiennik? Mam też dyszę z NASPem Ra-T, ale wnioskuje że jej szkoda na CO2 i się szybko pójdzie kochać.
 8. Wywaliłem amortyzator (miał 14mm) i jest lepiej. Jeszcze nie idealnie, ale na GG i CO2 już w miarę łapało. Gumy z recoil buffer nie umiem wyciągnąć, siedzi tam zabita ciasno. Muszę w końcu spróbować suwadło RA z NASPem, jest lżejsze. Leży mi chyba od 2010 nieużywane. A przy okazji, czym smarujesz suwadło a czym dyszę w jego środku żeby wszystko gładko chodziło? Różne rzeczy już słyszałem i próbowałem.
 9. Ręcznie nie ma problemu z złapaniem, tylko na magach jest losowo. Mam pierwsze Inokatsu z 2008. Domniemam że nawet dla CO2 suwadło i recoil buffer są za ciężkie, przez co nie zawsze wystarczająco idą do tyłu. Dlatego też myślałem żeby całkowicie wywalić podkładkę amortyzatora, żeby sprężyna jeszcze bardziej mogła się rozwinąć. Nie wiem tylko na czym się wtedy będzie opierać i czy przypadkiem mi zakończenia prowadnicy kolby nie wywali. :)
 10. Można jeszcze gdzieś dostać szczęki do pierwszej wersji magazynków GHK? Zostały mi 2 magazynki do reanimowania, a bez tego ciężko. Druga sprawa: nawet na CO2 zwykle nie zaskakuje mi bolt stop. Aktualnie mam założoną zimową sprężynę RA, stockowy recoil buffer i suwadło Ino. Wymiana na lżejszy recoil buffer może dać pozytywny efekt? Mogę wywalić z prowadnicy też podkładkę amortyzatora odrzutu? (teraz mam chyba ~6mm)
 11. Uwaga na kopie ESS ICE na allegro: http://allegro.pl/ess-ice-okulary-balistyczne-bcm-i5755640624.html Co więcej, gość mimo uwag bezczelnie twierdzi że są oryginalne.
 12. Pewnie że można, ale w HK będzie chyba trzeba modyfikować lufę żeby zrobić miejsce na kable, bo TM nie przywidywał jak w M4 tam baterii na froncie.
 13. Skoda. A górne korpusy od PTW (Systema/A&K) ktoś może dopasowywał do Ino?
 14. noah

  Cytadela ASG

  Ja osobiście mam "sprawę" z ww sklepem. Ale od początku. Za pośrednictwem Allegro zamówiłem tu parę rzeczy: 2 magazynki, 2 naszywki, czapeczkę oraz nową replikę M4A1 Tokyo Marui. Szybciutko zapłaciłem, szybciutko wysłali. Po dwóch dniach paczka była u mnie, otwieram i się zdziwiłem jak ateiści w piekle. W paczce brakowało jednej naszywki, ok zdarza się. Ale jeśli chodzi o replikę, otrzymałem inną aniżeli zamawiałem. Kto trochę lat siedzi w airsofcie, wie że TM produkowało jedynie dwa rodzaje replik M4A1 z plastikowym korpusem. Pierwsza wersja wyposażona była w kolbę "starego ty
 15. Chcę do swojego ino v2007 poskładać drugi upper receiver. Dopasuję górę z WE? Wiadomo z wymianą komory hop-up i lufy wewnętrznej.
 16. Mineło parę lat, ktokolwiek jeszcze ma, używa i działa mu CTW? Ktokolwiek je obecnie serwisuje/naprawia w polsce?
 17. Rozwiązują swój własny problem - do Marui M9A1 z światłem Insight M3X pasuje Safariland 3280-73. Link do jej chińskiej kopi wkleił wyżej Yahalom. Pewnie też podejdzie do chińskich replik.
 18. Szybki kopi nie trzymają także wymiarów - nie pasują do oryginalnych ramek.
×
×
 • Create New...