Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężyny MAD ONION


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ja kiedyś wkładałem do jednego AEGa po kolei M100, M110 i M120... różnica w FPSach była malutka (między M100 a M110 - ok. 5-10FPS, taka sama różnica była między M110 a M120 :roll:).

 

Na M120 bylo ok. 400FPS.

Nie pamiętam już jaki to był AEG... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

 

Jaką sprężynę MadOnion polecacie tak żeby nie przesadzić i wszystko było OK.

Żadną. Wsadz CA, PDI, albo Guardera. One przynajmniej mają taką twardośc, jak producent podał na pudełku (wymiana Mad Oniona na mocniejszego, mi czasami skutkowała spadkiem fps... :roll: ) i nie tracą mocy po krókim czasie (moje 190PDI daje tyle samo, co dwa lata temu).

Do stockowego CA, proponuje jakieś m110, albo 150PDI.

Edited by Small_Hunter
Link to post
Share on other sites
Żadną. Wsadz CA, PDI, albo Guardera. One przynajmniej mają taką twardośc, jak producent podał na pudełku (wymiana Mad Oniona na mocniejszego, mi czasami skutkowała spadkiem fps... ) i nie tracą mocy po krókim czasie (moje 190PDI daje tyle samo, co dwa lata temu).

Do stockowego CA, proponuje jakieś m110, albo 150PDI.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Odświeżam temat.

Kiedyś pytałem czy da się zrobić rankingi firm w kategoriach typu: najlepsza sprężyna, lufa precyzyjna, zębatki itd. Wtedy powiedziano, że to niemożliwe, a jednak teraz okazuje się, że moja propozycja miałaby sens. Albo inaczej. Podzielić po prostu firmy na polecane (ze względu na cenę, stosunek jakość/cena, wybitną jakość) i te niepolecane.

 

Podsumowując, chciałem prosić o opinię dotyczące sprężyn. Interesuję mnie wszelkie odpowiedniki m110.

 

Poza tym chciałbym zapytać, czy nieregularnym skoku są lepsze i czy regularny skok sprężyn PDI należy postrzegać jako ich wadę?

Link to post
Share on other sites

było już!! Nawet napisałem tam dosyć obszerny post na temat sprężyn. Poszukaj...

 

A jak już jesteś aż tak leniwy to polecane są:

Systema, Guarder, CA, PDI,

 

Nie polecane:

Airsoft Surgeon(potężne spadki mocy), HurricanE(ze względu na niedokładność),

 

Co do innych firm nie zajmuję stanowiska... MO zawsze budziły kontrowersje i w końcu już nikt nie wie o co z nimi chodzi (kłopoty z numeracją).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...