Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning PJ4 S-SYSTEM - wewnętrzny.


Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak więc jak montujesz M100 od Huricane to spodziewaj sie efektów jak na M110 od MadOniona.

 

Akurat obydwie z podanych firm nie mają wiarygodnych danych. M100 hurricane to tak jak m110 np guardera.Z kolei różnica między M100 i M110 Mad Onion bywa znikoma więc nie warto porównywać jakiejkolwiek spręzyny względem sprężyn tej firmy. Chyba nie pomotałem ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hm... gumę guardera albo systemy, lufę df'a albo systemy (chyba, że chcesz wydać masę kasy). Co do zmiany hop'a to nie wiem TM'owskie chyba najlepsze (ale zaraz ktoś wspomni o tańszych SRC).

 

Pozdro!

 

Aha i nie trzeba zmieniać hop'a by wstawić gumkę i preckę (byś nie myślał, że trzeba) sama wymiana tylko zwiększa możliwości karabinka lecz nie jest niezbędna!

Edited by Yuber
Link to post
Share on other sites

Mam pytanko: czy ktoś z was wsadzał już FTK do swojego guna?? Ja zrobiłem to już kilka miesięcy temu lecz dopiero teraz zacząłem sie zastanawiać co tam w środku takiego siedziało.

Przypomniało mi sie iż sam tłok był jakiś "lewy", znaczy musiałem go delikatnie przerobić aby pasowała wzmocniona łożyskowana głowica tłoka.

 

Zresztą sam Gb sprawiał wrażenie delikatnej konstrukcji. Wszystko było mocno plastikowe. :P

 

Macie podobne wrażenia???

Link to post
Share on other sites

Głowica tłoka nie pasuje do standardowego tłoka, ja nie miałem zapasowego pod rękom tak więc musiałem przerobić ten stokowy, poza tym nie było problemów z niczym. No może oprócz tego że m110 nie chciała tam za bardzo dobrowolnie wejść i trzeba było jej to wyperswadować. :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

a ja nic nie przerabiałem... głowice tłoka z zestawu ftk przyjręciłem bez łożyskowania do tłoka i wszystko działało dobrze. Doradzam zestaw do rifle bo masz odrazu cylinder typ "0" co przyda się jak kiedyś będziesz chciał założyć dłuższą preclufe :) ja też taki właśnie wziełem

Link to post
Share on other sites

wiec jak juz wiadomo cos z tym metal body za około 300zł od krakmana! pasuje to?? bo mam zamiar to kupic i nie wiem co zrobić ja w swoim ganie wymieniłem tylko batke,lufe na precka 55cm i gumke na sylikon guardera i ładnie nosi puzniej wymienie a własciewie zamatuje TUK'a ze spezyna M110 + jakiś wzmocniony tłok potem mozna by tez wymienic zeby na jakies wzmocnione by troche replika pozyła xD

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...