Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning PJ4 S-SYSTEM - wewnętrzny.


Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sam nad tym myślałem, ale wyszło kilka "ale":

- granatnik - świetny patent, ale zamontowanie będzie wymagało zdjęcia dolnej części SIRa [on nie jest na RIS!!!] a bez tego gun trochę straci wg mnie na wyglądzie. chyba że pogmerasz i rozetniesz dolną część, wycinając mocowanie dolnej szyny to może wyjść ciekawie [zdjęcia eSki z granatnikiem wrzucałem na początku głównego wątku]

 

A jezeli chcialbym ten "granatnik" zamontowac do M15A4 CA? Tam jest montaz pod granatnik zgodny z niepisanym standardem czy jakis chinski? Aha, i czy podejda gripy RIS (interesuje mnie raczka taktyczna i "laserowa" puszka na baterie)?

Link to post
Share on other sites

Dobra panowie ziomy z krakmana napisały mi że magi podejdą do s-ki, kolba ma miejsce na baterie (nie wiem jaką ale ma), czyli to chyba dobry interes zważając że sama kolba to koszt ponad 300zł a 1 mag z 50 jak nic. Można ograbić guna z tego co potrzebne a potem jeszcze go na allegro pchnąć. Jak GB będzie jaki taki to wsadze stockowe części od Ski to powinna broń mieć te 300fps. Może to kogoś interesować więc-tylko magi są z metalu rączka, kolba itd to abs nie wiem jak GB

Link to post
Share on other sites

Witam

Pisałem już wcześniej do krakmana z zapytaniem o grantnik i magi. Granatnik oczywiście nie podejdzie bez przeróbek, magi są w pełni kompatybilne. Osobiście napaliłem sie na tą replike m203 ale nie mam ochoty wydawać 260zł na reszte. Oczywiście, nie można kupić granatnika oddzielnie.

U nas w mieście kolega kupił tego m203 i zamontował go na m16a2 wraz z pokrywą granatnika i wygląda bosko ;]

 

Może ktoś kupił tą replike i nie jest mu potrzebny granatnik?? Chętnie go odkupie...

Albo ktoś chce mieć kolbe SF, puszke i hi capa ? Ja bym odkupił tylko m203 i opcjonalnie lowcapa.

Link to post
Share on other sites

reszte możesz sprzedać. Ja myśle w ten sposób: jakbym chciał kupić replike granatnika to byłby koszt 100zł napewno, 2 magazynki kolejne 100zł czyli tak czy siak 200zł musze wydać a tu wydając 250zł mam jeszcze w cholere rzeczy (np. kolbe sf która w sklepie kosztuje ok350zł a jest mi potrzebna) które sprzedam na allegro, sama broń myśle że ze 100zł będzie warta jeśli ma to 280fps.

Link to post
Share on other sites

To i ja dorzuce swoje 3gr jako że jakieś 10 postów temu była głębsza mowa o tunningu GB...na dniach powinienem otrzymać paczke zwrotną z asgshopu, gdzie to poprosiłem o wstawienie owych elementów(jednak bez zębatek, zobaczymy ile wytrzyma):

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1566

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1024

 

Do tego wszyskiego mam zamiar zamontowac coś na wzór tej batki, tyle że z innego źródła i o jakieś 900mAh więcej 8)

http://asgshop.pl/produkt.php?id=522

Po lekkim przycięciu wewnętrznych żeberek "klatki" na stockową batke, ta wspomniana przeze mnie mieści się bez problemów.

 

I oczywiście zmieniona gumka HU na sylikonową, co ciekawe bez potrzeby zmieniania stockowej komory (to już jest sprawdzone po ok 1500 kulek dalej podkręca jak ta lala). Po wszystkim postaram się przekazać wam jak się sprawuje gun, jaką ma moc (zdaje się, że asgshop mierzy sam z siebie to na chrono i podaje przy zwrocie repliki), ale to za jakiś czas, paka powinna być do przyszłego tygodnia...pozdro

Link to post
Share on other sites

I staniesz przed tym problemem co ja, gnat będzie ciężki z przodu a z tyłu lekki. Tak sobie teraz pomyślałem że może zdejme przyżądy celownicze bo i tak używam kolimatora a zamiast tego obciąże prowadnice kolby i będzie gites. Co myślicie ?

 

ps. jak ktoś byłby chętny na replike granatnika za 100zł od tamtego gnata to jestem w stanie to załatwić bo kumpel kupuje i powiedział że za tyle go sprzeda. Ja za 30zł wymienie sie z nim może kolbą :P a i puszke na baterie też twierdzi że tanio odda

Link to post
Share on other sites
Tak tylko jak z tym wszystkim się zabierzesz... Bedzie ważyć ok 4,5kg z jakimś dociążeniem, więc jest to nie najlepszy pomysł...

 

 

i do tego zmęczenie materiału. Zawsze coś może się złamać. :P

 

 

CerberBP:

co ciekawe bez potrzeby zmieniania stockowej komory

 

przycinałeś coś czy po prostu na siłę weszło????

Link to post
Share on other sites

W poniedziałek zamawiam HU. W komplecie z gumką jest dystanser. Moje pytanie brzmi czy ktoś mógłby dać zdjęcie gdzie go umieścić i powiedzieć do czego służy?

clipboard015rf.th.jpg

Dokładniej mówiąc (tym razm :-F ) dystanser jest elementem łagodzącym, uciskającą gumkę, częśc komory HU. Jeśli wyjmiesz lufe z gumką to da się zauważyć rowek w którym siedzi dystanser, przy wymianie należy uztawić HU na zero, po czym zmienic dyst. i lekko wsunąc lufę z nowo nałożoną gumką. Mam nadzieję, że załapiesz, ale dla pomocy schematyczny rysunek też masz.

 

P.S. a jeszcze jedno, pamietaj aby sobrze włożyć dystanser, tj. otworami na boki, tak jak na rysunku

Link to post
Share on other sites

Co do dystanserów to 45zł za coś co pewnie "poprawia" działanie w ten sposób że myśląc ile za to dałeś odrazu widzisz poprawe w działaniu :P a tak serio szczerze wątpie ze to daje efekt wart 45zł za tyle lepiej kupić ciut mocniejszą sprężyne według mnie

 

a co do dystansera to jak chcesz wiedzieć czy go masz to naciśnij "przyciskające ustrojstwo" zaznaczone na rysunku na niebiesko, zaglądając przy tym do lufy czy coś wciska gumke do wewnątrz. Jak coś powoduje że gumka wgina sie do środka to jest OK

Link to post
Share on other sites

Dostałem dzisiaj swoją M'ke z tuningu i zestaw FTK HurricanE z M120 na chrono podawał wynik 400fps, ze stockową komorą, z wymienioną gumką na sylikon + wzmocniony tłok deep fir, więcej jak się sprawuje napisze za jakiś czas bo musze zmienić wtyk aku na mały a czekam na dostawe...więc zobaczymy czy zębatki wytrzymają icon_cool.gif

 

Cerber jaką masz do tego baterie? I jak sie ona sprawuje? Bo nie wiem czy intellect 1400 9,6V nie wykończy sie na m120 zbyt szybko, a na stoskową batke jako zapas raczej nie licze

 

Zakupioną batke mam 9,6 2100mAh firmy...no właśnie - "vipow". I tak jak pisałem sprawdze ją dopiero jak mi przyślą wtyki bo ten aku ma je typu dużego i musze wymienić. Ale już dzisiaj powinienem je dostać. W sumie kumpel z teamu w swojej M4 TM zamontował identyczny zestaw + mocniejsze zębatki i intellect 9,6 1400 bez problemu mu ciągnie, niestety ma low capa i idzie mu na strzelance max 500 kulek więc nie wiem jak się ma jej długotrwałośc...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...