Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning PJ4 S-SYSTEM - wewnętrzny.


Recommended Posts

Ja mam pytanie z innej trosze beczki. Otóż mój PJ4 strzela znakomicie. Wszystko jest cacy, ale! czasami potrafi, jakby, nie strzelić, albo przerwać mi serie , kiedy nadal trzymam spust. Jak puszczę i nacisnę z powrotem, to strzela dalej. Nie mam pojęcia co to może być, ale wydaje mi się że styki mogą źle pracować. Może się wypowiedzieć jakiś uczony w temacie?

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites
  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mastah, zawsze jestes taki zabawny? A moze mozg ci sie zlasowal i nie potrafisz wydedukowac, ze w moich postach nie ma ani 1 polskiego znaku, a to z prostej przyczyny, ze mam jakis blad w systemie. Jakbys tez nie zauwazyl bledow ortograficznych raczej nie popelniam (z malymi wyjatkami), mimo ze mam papiery dyslektyka, a slownik w domku tez posiadam. Jak chcesz to sobei obejrzyj moje stare posty, w ktorych sa polskie znaki i zauwazysz, ze nie jestem jednym z tych typow co ich nie pisza bo im tak wygodniej. Na pytanie czemu nie naprawie bledu w systemie odpowiedz jest taka, ze za tydzien mam mature i nie mam na to czasu. Sory za OT, ale denerwuja mnie takie wypowiedzi. Czesc do skasowania....

 

Hehe... To mi sie podoba :) Czyli niech sie teraz wstydza wszyscy teoretycy co pisali, ze metal body nie pasuje ;)

 

Madjong: a nie jest to moze tak, ze po prostu czasem na semi nie chce oddac strzalu i po przelaczeniu na auto wszystko jest ok? Bo jesli tak to jest to typowe dla wielu AEGow i jest zwiazane ze slaba batka i czasem z ustawieniem zebatek. Jesli jednak to nie to, to faktycznie pewnie cos z nielaczacymi wtykami, ale watpie, ze silikon mialby tu w czymkolwiek pomoc, chyba ze przewodzi prad i lepiej palaczy wtyki :D Joke, chociaz roznie to bywa ;)

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś oprócz Hiredguna zafundował sobie jakieś metal body? jeśli tak to jakie i czy wprowadzał jakieś poprawki???

 

Na ostatniej strzelance złamałem uszko body i chce zainwestować w body.

 

 

I czy ktoś wkładał do P&J bore-upa systemy? takie samo pytanie, czy podeszło bez problemu?

Edited by Antol
Link to post
Share on other sites

@Ketyow: Nie, nie jest. Kupiłem lepszą baterię intellecta 9,6V 1400 , i problem jest rzadszy, ale występuje. Zdiagnozowałem go dokładnie : Jak naciskam zbyt mocno spust , to przerywa strzał pracę silnika. Naciskam lekko, i średnio-mocno, działa ok. Nauczyłem się już tak strzelać i jest ok. Ale przydało by się to zlikwidować. Może to styki są jakieś brudne?!

Link to post
Share on other sites

Brudne styki... No mogloby byc, albo jakos przesuniete, ze jak za daleko spust sie nacisnie to nie laczy. Bez rozkrecenia GB raczej sie tego nie zdjagnozuje, aczkolwiek problem jest pewnie blachy i do rozwiazania w 5 min. To juz zalezy od Ciebie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Wymieniałeś przy tej komorze gumke HU czy na stockowej?

 

Gumkę stokową wywaliłem jakoś 2 dnia używania. No stary za kogo ty mnie bierzesz ;) Teraz jadę już na silikonowej od Guardera (2 sztuka). Stokowa gumka to największy "szajs" w tym gunie był (baterie można było jeszcze 2 tyg przeżyć). Nie dość że nie podkręcała prawie w ogóle to była strasznie wrażliwa na zimno.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy ktos mi moze w miare lopatologiczny sposob powiedziec jak sie dostac do hopsiupa i tej magicznej gumki?? Wyciagnalem te dwa glowne piny w body i mam 2 czesci - lufe i body z kolba.

Hop siedzi jakos w lufie, ale nie bardzo wiem jak go wydobyc :(

Link to post
Share on other sites

Trzeba było wybić tylko jeden pin (przy kolbie) i złamać broń, potem (bynajmniej ja tak zrobiłem) rozłożyć ten śmieszny zameczek i praktycznie już ma się hopa w łapie- lekkie pociągnięcie za hop'ka i wychodzi razem z lufą.. potem delikatnie wyciągamy lufę z komory hop'ka i tam właśnie mamy gumę :) myślę, że nie zależało Tobie o wymyślnych opisach :P a opisałem jak ja to zrobiłem :D

 

Pozdro Yuber!

Link to post
Share on other sites

No więc gdy chcesz wyciągnąc hop'a to (bynajmniej u mnie) stoi na przeszkodzie zamek (przeładowujesz go nie raz dla zabawy bo brzdęk jest nieziemski) i właśnie tą rączkę musiałem rozebrać... ktoś też tak miał? To dość proste do poskładania... jak z resztą cały AEG :P

Link to post
Share on other sites

Ja bym kupił zestaw FTK ze sprężynom za 150zł KLIK tylko zamiast M120 dokup sobie sprężynę M110. (Mi na M120 zębatki pociągły 4 strzelanki a szkielet GB rozsypał się jak tylko założyłem maga na 5tyś. kulek i serią zaczełem wywalać po 100bb :) ) i jak kasa Ci zostanie to zainwestuj w sylikonową gumke hop-siupa i preclufe

Link to post
Share on other sites

W tej samej cenie jest TEN zestaw ze sprezyna M100, wiec moze ten wziac??

Czy ktos wie czy poza sprezynami te zestawy roznia sie jeszcze czyms (slabsze elementy, etc)?? Bo jesli pozostale elementy sa takie same to juz nie trzeba kupowac dodatkowo slabszej sprezyny.

I jeszcze jedno pytanie: Do PJ4 powinny byc zestawy do do "M16A2, M15 Rifle" czy moze do "M4A1, M15 Carbine" ??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...