Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G AK 47


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Teraz ja mam pytanie...

Czy ktoś podczepił już jakiś granatnik do rk-47?

konkretnie chodzi mi o ten -

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2076

 

Nie było problemów z montażem? Konieczności jakiś przeróbek itd?

Pytanie może głupie, ale wolę się upewnic że po zakupie będzie wszystko OK.

Specszop twierdzi, że pasuje, ale chciałbym się dopytac o zdanie kogos, kto już tego używa/używał.

 

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby frontgrip w 47 mógł mieć różne wymiary, tak więc jestem przekonany, że granatnik będzie pasował.

 

Mam również pytanie: batka 10,8V o jakiej pojemności będzie pasować do kolby? Z tego co czytałem 3300 jest za duża. Chodzi mi o największą możliwą pojemność.

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj odebralłem swojego kałaszka od kuriera i powiem wam tak replika niezła w ryjek normalnie fajna :), jedno co mi sie nie podoba jak narazie to to , że te dreweinka jednak wygladaja tandetnie jak na tą cene. Mogliby się postarać i dać je chociaż troszke ciemniejsze. Ale to nie problem bo już szukam oryginalnych zamienników. Mam tylko do was pytanko czy wam też sie lekko rusza ta metalowa górna osłona sprężyny ? Więcej napisze jak sformatuje batke i zaczne odpalać giwere.

Link to post
Share on other sites

Wrażenia po 2 strzelankach z użytkowania tej repliki są takie:

Na pierwszej strzelance miałem problem z ustawieniem Hopka, a to pewnie dlatego, że jestem nowy w ASG i jeszcze nie bardzo kumałem o co w tym biega, ale strzelało się fajnie mimo tego, że nie miałem ustawionej dobrze repliki. Po podpięciu Low Capów zdarzają się puste strzały na początku, nie wiem czy to wina magów czy taki urok tej repliki w połączeniu z Low Capami. Na drugiej strzelance już lepiej mi się udało ustawić hopka i kulki leciały wg mnie dalej i widać ,że z biegiem czasu replika jakby się docierała. Ale puste strzały sie też zdarzały i nawet czasami na Automacie przy niewielkich seriach kulki leciały po 3 a czasami po 2 . Czyżby to także była wina Low Capów czy nie ? Z tym pytaniem musze się niestety skierować do tych , którzy użytkuja tą replike dłużej ode mnie. Wystrzelałem narazie coś koło 400-500 kulek narazie

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Orientuje się ktoś, czy pasuje to metal body " http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2527 "

Stockowe najpierw doznało ułamania "wystajnika" trzymającego kolbę z góry( jak na tych zdjęciach http://www.wmasg.pl/aktualnosci/zza_granic...lik_gandg/1632/ ) potem poszedł też dolny.

 

P.S.

Tłok też zmieliłem(1 ząb całkiem urwany i rozsmarowany po całym gb,3 kolejne mocno wyszczerbione) na full stocku(swoją drogą tłok był niedbale wykonany, widać na nim odlewy)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...