Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wojciech_G

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

About Wojciech_G

Recent Profile Visitors

1,978 profile views
 1. Może ktoś podzielić się informacją jaki jest ROF repliki na sprężynie M90 i akumulatorze 11,1V?
 2. Zdecydowanie full-auto, ROF w granicach 25-30 rps przy 450fps. Lufa PDI 6,05mm to koszt 500zł (z tego co widzę, to z dostępnością będzie problem) więc to praktycznie połowa kosztów tuningu ;) Jeżeli mógłbyś mi na PW podrzucić takowy kod do GF to byłbym wdzięczny.
 3. Dzięki za odpowiedź! Miałem nadzieję, że zastosowanie "zaledwie M130" pozwoli na zostawienie większości bebechów - tak to jest jak się człowiek sugeruje informacjami z recenzji na stronie głównej ;) Co z zestawem Bore-Up? Kiedyś to była podstawa ale obecnie nie widzę, żeby je regularnie stosowano. Cena lufy PDI 6,05mm nadal jest spora - są jakieś sensowne alternatywy w lepszych cenach? Którą gumkę Flat-hop polecasz? Rozumiem, że jest wybór między chińskim silnikiem + mosfetem albo dobrym silnikiem bez mosfetu? Który mosfet możesz polecić? Okablowanie stockowe czy też do
 4. Słowem wstępu: od dobrych pięciu lat nie śledzę na bieżąco trendów tuningowych. Zakupy chciałbym zrobić w Gunfire (razem z repliką i usługą montażu - sam tego nie próbuję nawet tykać bo i tak zepsuję). Celem jest uzyskanie repliki szturmowej do zielonej +/- 450 - 500 fps, z wysokim ROFem. Po lekturze dostępnych materiałów wnioskuję, że zmienić będzie trzeba silnik, sprężynę, komorę, gumkę i lufę (Flat-hop - ma to sens?). Prosiłbym o pomoc w doborze sensownych komponentów - nie mam parcia na PDI ale złotówek przesadnie też nie muszę liczyć.
 5. W replikach z lat '07 i '08 były wersje zwykła, MAX i jeżeli dobrze pamiętam przy '08 pojawiła się jeszcze Super Max. Wersja zwykła oficjalnie nie radziła sobie z czerwonym cylindrem. Różniły się zewnętrznie (oznaczenia na korpusie i stalowa lufa). Niestety moja replika jest Customem z niebieskim cylindrem a sprzedając ją chciałbym mieć pewność co do wersji.
 6. Czy macie jakiś sposób na odróżnienie wersji MAX od zwykłej? W tej konkretnej Systemie wymienione zewnętrznie jest praktycznie wszystko i po lufie/korpusie nie mam możliwości weryfikacji.
 7. Aenoq http://wmasg.pl/pl/consignment/show/637794 Replika PJ rozebrana na części i sprzedawana jako CA. Pomimo zwrócenia uwagi (potwierdził i nawet podziękował) brak edycji ogłoszenia. Biorąc pod uwagę próbę sprzedaży repliki jako PJ zdaje sobie sprawę z rzeczywistej firmy części. Ogłoszenia dotyczące kolby i pokrywy są już usunięte (najprawdopodobniej sprzedane). Replika jeszcze w całości: http://wmasg.pl/pl/consignment/show/636836
 8. Żerdź sprawia wyjątkowo niesolidne wrażenie - wymiana sprężyny sprawia, że sam zamek chodzi płynniej. Magazynków poza WE na chwilę obecną nie mam pod ręką - tak jak pisałem WE potrafiło zasyfonować a stockowe magi TM mogą sobie średnio radzić z metalowym zamkiem. Z magazynkami na odwrót nie ma żadnych problemów - zmutowane WE (za dużo z WE poza korpusem nie ma) działa na magu SA tak samo jak na swoim.
 9. Repliki są już dostępne od dłuższego czasu w Polsce (Airsoftarmory). W obecnej sytuacji rynkowej (KWA bez oznaczeń, plastikowe TM i budżetowe repliki Army lub WE) myślałem, że wzbudzą większe zainteresowanie. Jestem posiadaczem wersji 18C. Niestety w najbliższym czasie nie będę miał okazji repliki przestrzelać i jestem ciekawy, jak pod tym względem replika wypada. Kilka słów o wyglądzie zewnętrznym - jest dobrze. Mam porównanie z KSC, TM i WE z zamkiem PGC. Korpus repliki SA jest wykonany wzorowo - świetnie odwzorowane piny, genialne oznaczenia i tworzywo - nie jest to typowy plastik,
 10. Jeżeli na replikach się nie znasz to zdecydowanie polecam kupno nowej repliki. Używki mają to do siebie, że są... używane i to zawsze jest loterią (o ile repliki markowe w dobrym stanie można z drugiej ręki dostać to chińczyki zazwyczaj mają już konkretny przebieg). Dodatek w stylu średniej klasy precki nie zmieni diametralnie jej osiągów a kupując replikę w sklepie możesz zrobić tuning ekonomiczny (gumka + ewentualnie sprężyna) nie ponosząc kosztu wymiany części. Czy moje oczy dobrze widzą i replika z Twojej listy z numerem 5 to prehistoryczny Well? Pierwsza chińska emka z metalowym GB, k
 11. Mam pytanie - odkupiłem od kolekcjonera PTW z dodatkowym cylindrem i mam problem z określeniem jego typu. Wrzucam zdjęcia: http://s1341.photobu...R?sort=3&page=1 Dysza cofa się z dużo większym oporem niż przy niebieskim cylindrze, Systema jest v.2008 tak więc przypuszczam, że może to być M165? Dziwnie wygląda "kulka" na końcu cylindra, zamiast wystawać jest wepchnięta do środka. Body jest od G&P więc nie mogę określić, czy jest to wersja Super Max. Cylindry wchodzą w korpus (zarówno od G&P jak i Systemy) z dużo większym oporem niż w posiadanej v.2007.
 12. Banalny problem z repliką G&G a poza kupnem calego selektora (JG, będzie taniej) nie mam za bardzo pomysłu - straciłem kulki odpowiadające za płynną pracę selektora, widoczne na zdjęciu: http://wmasg.pl/pub/images_old/zbrojownia/202/30g.jpg Skąd takowe można wytrzasnąć? Kulki montowane w airosftowych granatach mają niestety większą średnicę.
 13. W Avę gram trochę ponad rok. Można śmiało nazwać ją jednym z najlepszych FPSów jeżeli gramy clanowo (na pubie można o poważniejszej grze zapomnieć). Gra jest zbalansowana, przedmioty za AP (rzeczywiste pieniądze) nie dają przesadnej przewagi oraz są zabronione na praktycznie każdych turniejach, wliczając w to ESL czy Polish Cup. Niewątpliwą zaletą jest mnogość broni i sprzętu, grafika jest przyzwoita, to co absolutnie irytuje to fatalna optymalizacja (potrzebny jest porządny komputer, żeby gra chodziła płynnie). Polska scena liczebnością nie zachwyca ale zorganizowana jest zadowalająco (avaonl
 14. Mam właśnie okazję przerabiać szyny G&P - żeby pasowały do łoża G&G potrzebna jest masa roboty (do plastikowego pasują na wcisk, łoże drewniane jest jednak szersze i tu wymagane jest piłowanie szyn). Jeżeli łoża podobnie się różnią to zapomnij o jakiejkolwiek kompatybilności.
 15. Luneta dedykowana do rączek transportowych serii M16, czasami sprzedawana razem z przejściówką na RIS. Przykładowy link: http://www.taiwangun.com/optyka/lunety/luneta-4x22-z-mozliwoscia-montazu-na-raczce-transportowej-acm.html Edycja: po niedługim obcowaniu z tą lunetą mogę jedynie odradzić - niewielka średnica, średnia jakość optyki - zdecydowanie lepiej dorzucić 100zł i zapolować na ACOGa.
×
×
 • Create New...