Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Co moge zrobić żeby poprawić osiągi mojego AEG. Co moge zmienić co dodać ? Ależeby to nie zmniejszyło zywotności G3. Żeby nie powodowało jego nadmiernego zużycia. Bardzo prosze o pomoc. I jeszcze jak mozecie to napiszcie mi co ma wpływ na żywotność broni i jej osiągi. z góry dzięki.

Aha jest to G3 firmy well

Link to post
Share on other sites

No spoko tylko co mam potem jeszcze wymienić żeby żywotności nie zmniejszyć, żeby się za szybko częście nie zużyły które bym musiał wymienić żeby broń działał dłuuuugo. And one more thing.. Gdzie moge znaleźć bardzo szczegółowe informacje na temat G3 SAS z well'a Jestem w tym wszystkim bardzo 'zielony" więc prosiłbym o wyrozumiałość i linki :PP :lol:

Link to post
Share on other sites

no wlasnie ja tez na to czekam i czekam bo chce wkoncu jakies CA kupic a nie ma mnie co popchnac ;) Narazie moje mp5 ma zasieg jak stockowe CA lub minimalnie wiekszy :) i sie nie chce popsuc ;)

Mysle ze moze skorupa gearbox'a peknac, szczegolnie zima...

Link to post
Share on other sites

marys wszystko sie da;) kolbe od maruiowskiej mp5 dasz bedzie trwalsza, dodajesz tłumik (mały) płomienia z gwintem lewo/prawo stronnym dokłada wtedy lufe okolo 400 mm... hmmm FTK do G3 via asgshop ( bo jest) GB guarderav2 ( ale niewiem czy wlezie) silnbik conajwyzej od TM 1000... wiekszego nie trzeba .... Gumka HU/Guarder/Systema/od biedy CA mocniesza baterie i daje rade tylko niewiem czy sie body nie sypnie ...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

to prawda, poza tym nie da sięzrobić, żeby nigdy ci się nic nie zepsuło. nawet jeśli wsadzisz tam najżywotniejszą konfigurację części, to i tak kiedyś ci pójdą. nie warto wsadzać tyle kasy w G3 SAS firmy Well, lepiej strzelaj póki mozesz, a jak już ci się zepsuje, to kup porządny z TM.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

to prawda, poza tym nie da sięzrobić, żeby nigdy ci się nic nie zepsuło. nawet jeśli wsadzisz tam najżywotniejszą konfigurację części, to i tak kiedyś ci pójdą. nie warto wsadzać tyle kasy w G3 SAS firmy Well, lepiej strzelaj póki mozesz, a jak już ci się zepsuje, to kup porządny z TM.

 

{mozliwe ze lekko zboczylem z tematu}---W sumie to G3 sas z TM i ten z Wella sa bardzo podobne....mjalem okazje zapoznac sie z jednym i drugim(strzelałem ,rozbierałem itd..) , i pomimo pewnych różnic(np: body-w wellu a dokladnie zakonczenie na które wchodzi kolba to bękart G3 i mp5...}moge powiedziec ze G3 sas Wella spisuje sie naprawde dobrze....nawet wiecej ...parametrami konkuruje z TM....

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

no to nie wiem, ja nic w moim mp5 wiecej nie zmienialem (procz gumki silikonowej guardera) i po ponad 15000 kulek nic sie jeszcze nie popsulo...

FTK dokladnie ten http://asgshop.pl/produkt.php?id=917

jak chcesz zwiększyć zasięg to tylko gumke wymień na sylkonowąale jak masz więcej kasy to wymień spręrzyne wszystkie zębatki i bębenet to gdześ zię zamknie na 500zł powodzena ja wymieniłe m gumke może mi tylko zwiększyła o 7fps ale zasięk się bardzo poprawił 35zł gumka sylikonowa na www.taiwangun.pl

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...