Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

anek

Weteran
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,411 profile views
 1. Jeżeli tak podchodzisz do sprawy że dla zysku to gratuluję. Bo uczciwie byś wiecej zyskał niż oszustwem. Aby nie wykryto? Uważasz ze to jest Fair? Podajac sie za kogoś? Co byś ty zrobił w sytuacji jakby Ktoś tak zrobił z Tobą? ( na Twoje nazwisko by wyłudzał kase od innych)
 2. To teraz wyjaśnij Nam wszystkim a raczej odpowiedz na pytania.: 1. Dlaczego Oszukiwałeś? 2. Dlaczego Podawałeś się za Kogoś innego? 3. Dlaczego uważasz ze to z zazdrości? 4. Dlaczego uważasz że nie stać? Tyle tylko nie że się czepiam. Ale wyjaśnij Merytorycznie, nie używając żadnych emotikonów, Nie obrażając w żaden sposób. Po prostu Wyjaśnij dlaczego? Co Ciebie pchnęło do takiego działania?
 3. Tak to jest poczta HK. W takim przypadku doręczycielem na terenie Kraju Polskiego Jest Poczta Polska.
 4. Jeszcze raz Zobacze Obelgę. Do kogo kolwiek zamknę w Diabły. Krzyśio Nie OBRAŻAJ. NIE POTRAFISZ KULTURALNIE? Wojtekk8 Powstrzymaj się proszę,
 5. Poszkodowanych przez osobę Kendix proszę o dyskusję w tym temacie http://forum.wmasg.pl/topic/159586-kendix-temat-dla-poszkodowanych/
 6. Temat dla poszkodowanych - Posty przeniesione z Podejrzanych ogłoszeń. Proszę Zainteresowanych o Dodawanie w tym Temacie informacji, By tamten temat trzymał sie meritum.
 7. Lucky777 został poinformowany o tym temacie.
 8. @domino113 Tematy z tego działu nie są usuwane. Temat pierwszy z tym co utworzyłeś teraz zostały połączone. Każdy Kolejny który założysz będzie traktowany Jako spam.
 9. To tak Poprawiłem najbardziej rażące błędy... Usunąłem to co GuloGulo w prośbie zawarł. Prośba ode mnie. Napisz raz jeszcze to samo, Przytocz rozmowy ( screeny), I na spokojnie.
×
×
 • Create New...