Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operacja Leartes - Kraków (Pasternik) - ZDJĘCIA i FILMY


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie. Nie wiem dlaczego nie było na filmie momentu, w którym obrońcy prawdziwego mostu świętują zwycięstwo (strzał z granatnika w powietrze i wszystkiego co tam mieliśmy pod ręką ;)). Dorobić zakończenie, wrzucić na jakis rapidshare i będzie good :P

Link to post
Share on other sites
ktos przeciez jesszcze mial aparat/kamere na statywie wiec to juz nie bylo byle co....

 

Ech, ale to żaden wyznacznik profesjonalizmu ;) Zupełnie przez przypadek idąc sobie spokojnie do domu w dniu "Białego Marszu", zostałem op...ny przez gliniarza za brak identyfikatora i postawiony w "kącie" z reporterami-profesjonalistami. Ci patrzyli się z niedowierzaniem na mój sprzęt (Minolta Z1 z tuleją i filtrami, torba i futerał ze statywem) wzięty za Pana Władze najwidoczniej jako "pro" ... Zdjęcia mam dzięki temu dość unikatowe :D

sorki za OT

 

Anyway, jeśli drugi kamerzytsa to czyta niechaj się ujawni...

Link to post
Share on other sites

yyy.....dziękuje jeszcze raz za uwagi. :wink: zaraz siadam do filmu i zrobie go bardziej dynamicznego. Czyli co te zdjecia i w tle linkin park zostawić czy wyrzucić? jak już REGDORN wspomniał jest to film pamiątkowy wiec starałem sie kręcić jak mogłem. Gdybyście chcieli to mozęcie napsiać scenariusz filmowy a ja go zrealizuje... pod wzglądem ujeć bedzie o niebo lepszy :lol: . Mam pewne doswiadczenie. Można rzec hollywodzka produkcja :lol:

Link to post
Share on other sites

To ja jeszcze raz - dalo by rade to jednak gdzies wrzucic na ftpa jakiegos publicznego. Chce to zgrac na plytke z videogoogle chyba nie bardzo sie da. Jest pare serwisow ktore hostuja pliki za darmo

www.wyslijto.pl

www.rapidshare.de

www.... cos tam jeszcze na pewno jest ;).

Jak ktos zna to niech dorzuci i jak moze to niech wrzuci pliczek i da linek. Z gory dzieki ;)

Link to post
Share on other sites
Chce to zgrac na plytke z videogoogle chyba nie bardzo sie da.
Co się ma nie dać...

http://javimoya.com/blog/youtube_en.php

i albo wklejasz linka do filmu z videogoogle czy youtube i ściągasz albo instalujesz nakładkę na Firefoxa. Jeżeli ściągasz w formacie FLV (można też AVI) może być potrzebny odtwarzacz do tego formatu, na stronie którą podałem jest link do darmowego.

 

Mam ściągniętą wersję FLV (bo mniejszy plik był niż AVi a ściągało się wczoraj tragicznie) i mogę wrzucić na rapidshare, jeżeli tylko Ramol (jako Autor) wyrazi zgodę.

 

Edit: AVI też już mam i mogę wrzucić, z tym ze nie wiedzieć czemu działa tylko z DivX Playerem (mimo instalacji DivX-a 6.4) - wiesza się zarówno All Player jak i VPlayer.

Link to post
Share on other sites

Skoro jest zgoda, to wrzucam (film autorstwa Ramola oczywiście). AVI, spakowane rar-em, podzielone na dwie części (rapidshare puszcza do 100 megabajtów maksymalnie). Rozpakowywac dopiero po ściągnięciu OBYDWU części

http://rapidshare.com/files/1846823/Operat....part1.rar.html

Druga częśc właśnie leci, link za moment.

EDIT: link do drugiej części

http://rapidshare.com/files/1851749/Operat....part2.rar.html

 

Miłego ściągania!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...