Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] www.vivearmy.com


Recommended Posts

Witam

jak narazie malutko towaru,ale dopisujemy dzielnie.

Sklep stacjonarny: Krakowska 293 KIELCE (można dojechać od strony Krakowa, po prawej będzie stał T-34 ;) )

Zapraszamy- dla wszystkich maniaków rabaty!

P.S.

Jesteśmy chętni wyposażyć drużynę ASG w mundury woodland lub desert- w zamian oczekujemy dobrej reklamy...Szczególy na PRIV

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Sklep stacjonarny w Krakowie przy Placu Matejki - zaglądam od czasu do czasu (mam blisko z pracy). Jak dotąd parę drobiazgów kupiłem, wszystko gra. Dzisiaj się lekko zdziwiłem - poszukiwałem spodni BDU Helikona, na stronie są po 91.50 zł

( http://www.vivearmy.sklepna5.pl/pokaz_produkt.php?idprod=6)

a w sklepie stacjonarnym po 100 zł. I tak nie kupiłem bo nie było mojego rozmiaru. Różnica w cenie nieduża, ale trochę to dziwne. A jakoś ciuchy wole przymierzyć przed zakupem...

Link to post
Share on other sites
Guest Tatin

Przeglądałem stronkę i uważam, że macie za mało towaru.

Nie wiem, co to znaczy:

Magazyn: na zamówienie. Czy to znaczy, że nie macie tego przedmiotu w magazynie?

Bardzo podoba mi się opcja "Negocjuj cenę". Radziłbym jeszcze repliki pogrupować na:

-)sprężynowe

-)gazowe

-)elektryczne

Będzie w sklepie więcej sprzętu i mam nadzieję, że to będzie jeden z lepszych sklepów.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

ja tam nie kupie już nic, sami nie wiedzą co ile kosztuje, a jak już to ceny z kosmosu są, pozatym jak sie coś zamówi to można w nieskończoność czekać, bo albo paczka jest już na granicy, za tydzień jest już w drodze, a po dwóch tygodniach ktoś okradł tira i czapki nie będzie

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
W ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ ŁĄCZA INTERNETOWEGO W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH KILKU DNI MOGĄ WYSTĄPIĆ OPÓŹNIENIA W ODPOWIEDZIACH NA E-MAILE. NIE BĘDZIE MOŻLIWY RÓWNIEŻ KONTAKT PRZEZ GG. ZA ZAISTNIAŁE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

Czytaj ze zrozumieniem, naucz się szukać i nie {...} głupot!

 

Aaa, i jeszcze niech zgadnę... nie uzyskałeś odpowiedzi poza godzinami pracy sklepu? :lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...