Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy precyzyjne z deep fire


Recommended Posts

Jak precka moze odejmować fps'y, ona je dodaje.
Powinna dodawać. Ale jeżeli (teoretycznie!) jakość wykończenia powierzchni wewnętrznej precki będzie dużo gorsza niż w stockowej lufie to opory ruchu mogą tak wzrosnąć ze prędkość kulki spadnie. Z tym że aż tak źle wykonanych precek chyba nie ma na rynku?
Link to post
Share on other sites
Jak precka moze odejmować fps'y, ona je dodaje.
Powinna dodawać. Ale jeżeli (teoretycznie!) jakość wykończenia powierzchni wewnętrznej precki będzie dużo gorsza niż w stockowej lufie to opory ruchu mogą tak wzrosnąć ze prędkość kulki spadnie. Z tym że aż tak źle wykonanych precek chyba nie ma na rynku?

 

Zapewniam cię że są, czasami można kupić nowgo bubla, ja sie spotkałem z sytuacją że koleka kupił sobie lufę 6,04 CA i mu odejmowała 10fps-ów;D tu nie chodzi o to że jakaś tam firma sprzedaje takie lufy, tylko o to że zdażają sie buble:D

 

[ Dodano: Wed 15 Nov, 2006 ]

Jak precka moze odejmować fps'y, ona je dodaje.
Powinna dodawać. Ale jeżeli (teoretycznie!) jakość wykończenia powierzchni wewnętrznej precki będzie dużo gorsza niż w stockowej lufie to opory ruchu mogą tak wzrosnąć ze prędkość kulki spadnie. Z tym że aż tak źle wykonanych precek chyba nie ma na rynku?

 

Zapewniam cię że są, czasami można kupić nowgo bubla, ja sie spotkałem z sytuacją że koleka kupił sobie lufę 6,04 CA i mu odejmowała 10fps-ów;D tu nie chodzi o to że jakaś tam firma sprzedaje takie lufy, tylko o to że zdażają sie buble:D Ja zamawiam teraz tego deep fire'a lufe 6,04 455mm zobaczymy jak to bedzie:D

Link to post
Share on other sites
hmm odejmowała akurat 10 fpsów..... i na oko to było widać ? Shocked

 

A może na chrono?

Podepnę się tutaj - czy pomiar przed i po instalacji prec lufy był robiony na tym samym chrono i na takim samym ustawieniu hop-upu? Jeżeli nie to uzyskany wynik MOŻE być obarczony błędem większym niż wspominana różnica 10 FPS.
Link to post
Share on other sites
hmm odejmowała akurat 10 fpsów..... i na oko to było widać ? Shocked

 

A może na chrono?

Podepnę się tutaj - czy pomiar przed i po instalacji prec lufy był robiony na tym samym chrono i na takim samym ustawieniu hop-upu? Jeżeli nie to uzyskany wynik MOŻE być obarczony błędem większym niż wspominana różnica 10 FPS.

 

Powszechnie wiadomo jest (a może i nie), że pomiary FPS i tak wykonuje się na HU "skręconym na 0". Co do chronometru to nie mam pojęcia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

hm.

mam w ak cymy 455 df.

kulki extream 0,23

celnosc niby lepsza... ale nie wiem czy tak porażająco lepsza.

 

Może za dużo wymagałem od preclufy?

 

Na single jest całkiem nieźle. Na auto pod koniec zasięgu robi się kwiatuszek lekki.

 

Samą lufą księżyca nie podbijesz. Jeżeli chcesz uzyskać dużo lepsze skupienie, to komora hu i gumka też muszą pójść do wymiany.

Link to post
Share on other sites

@Dudi - a komora HU tak ważna jest? Nie wystarczy samo wymienienie gumki?

 

Ostatnio zauważyłem, że TM'ki bardzo ładnie noszą kulki, mimo swojej niewielkiej mocy, bardzo dobrze kulki latają. Podobno właśnie jest to zasługa HU i komory, ale co jest dokładnie takie ważne w komorze?

Link to post
Share on other sites

@Dudi - a komora HU tak ważna jest? Nie wystarczy samo wymienienie gumki?

 

Ostatnio zauważyłem, że TM'ki bardzo ładnie noszą kulki, mimo swojej niewielkiej mocy, bardzo dobrze kulki latają. Podobno właśnie jest to zasługa HU i komory, ale co jest dokładnie takie ważne w komorze?

 

Komora plastikowa jest dwuczęściowa, czyli mamy łączenia, przez które może nam ciśnienie uciekać. Komory metalowe są już jednoczęściowe i spadki ciśnienia nie mają miejsca. Ogólnie dla poprawnego działania całego układu należy wymienić wszystko na "szczelniejsze", czyli wstawić preckę, zmienić komorę na metalową i dla lepszego efektu wymienić gumkę.

Link to post
Share on other sites

@Dudi - mam AUG'a od CA, komora plastikowa, ale czy warto mi wymieniać?

 

Aż takim znawcą nie jestem :) Pytaj w temacie o Augu ludzi, którzy to już zrobili, czy po zmianie podniosły im się znacząco zasięg i skupienie. Jeżeli tak to wymieniaj :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...