Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Uwaga miny"


Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Użycie min-pułapek w warunkach AS doskonale urozmaica rozgrywkę i czyni ją bardziej realną. Sprawą scenariusza, czy też organizatora jest czy są to pola minowe, czy pułapki na ścieżkach, przejściach, wejściach itp.

Z własnego doświadczenia wiem że można spokojnie skonstruować i użyć w bezpieczny sposób ładunek imitujący eksplozję, bądź miny z ładunkiem miotającym o niewielkiej energii kinetycznej. Takich ładunków używam np. w granatach i nikomu jeszcze krzywda się nie stała.

Sprawą natomiast bezdyskusyjną (wg. mnie) jest zasada zobowiązująca wszystkich uczestników zabawy z użyciem piro, do noszenia przez CAŁY CZAS strzelanki ochrony oczu.

Link to post
Share on other sites

Fakt...

Ale chyba się zgodzimy, że teren sprząta się po sobie i nie zostawia chlewu - dotyczy to także sapera (detonuje lub zabiera).

Jeśli ktoś zostawia po sobie ma miejscówce śmieci, to już nie wymaga komentarza, ale jak zostawia aktywne piro, to faktem jest że należałoby rozstrzelać bez sądu...

Link to post
Share on other sites

Myślisz że osoba potrafiąca skonstruować efektowny, działający ładunek, zabezpieczony przed wilgocią itp, ze skutecznym systemem inicjacji zapłonu i trwałym zapalnikiem (bo tylko takie będą aktywne dłużej niż godzina czy dwie) byłaby na tyle nieodpowiedzialna, żeby zostawić to ustrojstwo i na luzaka zapomnieć sobie gdzie to jest?????????

Coś mi się kolego wydaje, że albo lekceważysz ludzi, albo miałeś styczność z piromanami (ci na szczęście eliminują się sami, bo jak słusznie stwierdziłeś mogą być roztargnieni)

Link to post
Share on other sites

Dlatego bede uwazał aby nie jechac bawić się tam gdzie ty mogleś owe miny zostawić.

 

Prosta sprawa, mało kto się zgodzi na używanie takich min.

 

Na zamkniętych imprezach może owszem. Ale spójrzmy na to realnie: ja tak samo jak Arthur Currie nie chciałbym się "bawić" przy czymś takim.

 

A teksty w stylu "realistyka" "klimat" można sobie odpuścić, bo gdyby tak bardzo mi na nich zależało to bym się z ostrej strzelał...

 

 

PS: do wielkich profesjonalistów i pirotechników: człowiek człowiekiem zostanie i ludzkich wad nigdy się nie wyzbyje.

Edited by cromat
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...