Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-14 Wood/Olive made by China


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postanowiłem dzisiaj dobrać się do HU...z powodu podwójnego strzelania kulkami. Co zobaczyłem? Tzw. teflon fix - a i tak strzela podwójnie..

No ok - docisnąłem HU, skręciłem gnata..

Po tym "rekomendowanym" przez Krakmana zabiegu - problem występuje dalej...

Co mam więc robić?

Link to post
Share on other sites

Z pomiarami będziecie musieli troche poczekac zresztą ja też.... mam lekkie problemy techniczne z odpaleniem repliki od wczoraj:P jak naprawie to napisz;)

A co nie działa??

 

A TERAZ PYTANIE DO WSZYSTKICH KTÓRZY W SWOIM M14 MAJĄ M120. CZY ZEBATKI WYTRZYMAJą M120 PYTAM BO Z ASGSHOPU NAPISALI ZE REPLIKI TUNINGOWANE DO M120 CZESTO NIE WYTRZYMUJA

Link to post
Share on other sites

mi póki co wytrzymują są stalowe całkiem niezłe można powiedziec ze jak w CA. A mi coś zelektryka pada po jak podłączam naładowaną baterie na max 9,6v to słychac jak próbuje ruszyc i staje jak by się przyblokowało coś ....... może ktoś coś wie??? kable i wszystko jest dobrze powkładane, po sprawdzane 100x ale nie wiem co się stało że nie może zaskoczyc???

Link to post
Share on other sites

Przyznam sie szczerze ze juz zglupialem :poddanie: :poddanie: Zastanawiałem sie nad zamówieniem od razu całego zestawu z asgshopu http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=972

ale są tam zębatki "oryginalne" i nie mam pojęcia czy by pasowały. Wy piszecie, że nie będą bo w M14 są zwykłe do v.2, Krakmani piszą że chyba będą, a ci z asgshopu nie wiedzą bo z tą replika jeszcze nic nie robili

Link to post
Share on other sites

Dobra apropo tej ustarki że nie chciało zaskoczyc to były magnesiki w silniczku już ustawiłem i było by ok. ALE.... Odpaliłem gearboxa strzeliłem kilka razy wydawało się wszystko ok jednak powietrze prawie wogóle nie wystrzeliwuje z dyszy czuc lekki podmuch wiaterku a nie spręzone powietrze??? Nie wie ktoś co może byc nie tak. Wogóle strasznie tłumi tak jakby powietrze nie mogło się wydostac ze środka gera.... help bo w niedziele strzelanka ;) a nie wytrzymam

Link to post
Share on other sites

:-F Witam.

Dzisiaj rozkręciłem swoje M14 na cześci pierwsze (nie ruszając GB).

Gdy doszedłem do prawie gołego GB podłączyłem baterie i strzeliłem żeby zobaczyć co może być nie tak (chodzi o podwójne kulki) zobaczyłem jak jakas sprężynka sie napręża i rozpręża podczas strzelania zgodnie z ruchami dyszy... POmyślałem iż może dlatego podaje podwójne kulki bo sprezyna jest za słaba i nie dociska dyszy do końca. Oto fota sprężynki http://img181.imageshack.us/img181/3236/m14ss6.png

Sprężynke wyciągnołem za cholere nie idzie jej zgiąć w palcach taka twarda. No więc złapałem kombinerki i rozciągnołem tą sprężynke o jekieś 5mm. Przy wkładaniu jej miałem dużo dużo trudności wkładałem ją z 2 godziny gdy ją włożyłem coś zazgrzytało :strach: już miałem ciepło w gaciach :-F dokończyłem składac i modląc się aby działało strzeliłem. Działało normalnie beż zarzutu. OPtem zrobiłem testy wcześniej co drógi strzał był podwójny. teraz na całego hi capa zdażyły się tylko 2 podwójne strzały. Może miałem farta. Ale może mój sposób komuś pomoże.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Napisze wam jak tuningowałęm bron i może wpadniecie na pomysł dlaczego nie działa. A więc zaczynając od początku. Kupiłem sobie m14 firmy KART te chińskie, które miało tylko 280 fpsów i chciałem je stunningowac do około 400. Wymieniłem spręzyne na m120 Mad Onion, prowadnice na metalową i łożyskowaną, łożyska ślizgowe stalowe, i po założeniu tego poszedł mi tłok w 1 dzień no to kupiłem w ASGshopie zestaw za 200zł gdzie była: głowica cylindra taka lepsza, cylinder teflonowy, głowice tłoka, tłok poliwęglanowy i dysza. W trakcie przekładania częsci okazało się że cylinder jest nieco inny( dłuższy o 2 milimetry i nie pasuje no to wymieniłem wszystko poza cylindrem. Musiałem tylko upiłowac popychacz żeby ta dysza ładnie wchodziła bo też nie było doskonale. Po złożeniu i odpaleniu jest coś nie tak. Odgłos strzału jest strasznie przytłumoiny i z dyszy(z geara) wylatuje lekki nie spręzony powiew powietrza. Czy ktokolwiek byłby wstanie przekazac jakąś cenną informacje. Czekam na odpowiedzi z waszej strony no i oczywiście z góry dziękuje za słuszne uwagi. Pomocy bo już 2 tydzien się męcze.

Link to post
Share on other sites

Psiknij silikonem do środka :mrgreen: ja miałem to samo, ale w snajperce sprężynowej. O-Ring tłokowy był tak dobrze spasowany, że na "sucho" ledwo "dmuchał". Parę psiknięć i ładnie śmiga [szczelność jest zadziwiająca - o-ring błędnie (?) dobrałem sam]

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogę :killer:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...