Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-14 Wood/Olive made by China


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No minęło nie dużo czasu, a m14 zaczyna się sypac. Karabin zaczął sam strzelac....., po rozebraniu body zauważyłęm że brakuje jednak spręzynki któa pozostała w body. Była ona odpowiedzialna za selektor ognia, który się ułamał razem z uchwytem od spręzynki:/ i po 2 wyleciała mi jedena częśc nie mam pojęcia z kąd i czy wogóle jest potrzebna wygląda jak miniaturowy kubeczek w który wchodzi spręzynka tez bardzo mała.....???

Link to post
Share on other sites

już sam naprawiłem(troche gluta i po sprawie) zresztą ja już mam nie waną gwarancje. Teraz siedze na dorzebranym gearem i znajduje się w nim strasznie dziwna spręzyna??? z jakimś haczykiem a ja wymieniam na zwykłą??? wsadzic to poprostu??? thor ty zmieniałęś to bedziesz wiedział....:)

Link to post
Share on other sites

OK! Wsadziłem normalnie tą spręzyne i chyba jest wporządku. Łożyska strasznie cięzko wchodzxiły ale wcisnąłem i teraz klub programu:) jak mam zamknąc obudowe żeby mi nie uciekła spręzynka od zatrzasku. Zakładam ją wkłądam do tej pierwszej dziurki i lipa wyskakuje cały czas ??? jak trzymam to mi sie wyślizguje jak mam zamknąc geara żeby ta spręzynka nie wypadała??:D wiem nie łatwe pytanie

Link to post
Share on other sites

No jak złożyłęm to taki dumny z siebie byłem:D pokonałęm ten szmelc. Dałem rade zrobic geara v7:D i ten nietypowy gnat:D:D:D:D Spłukałem się do 25zł i nie mam na batkę:( no nic jakieś 1,5 tygodnia i bede miał:D no ale o tym nie bedziemy gadac kiedy sobie cośtam kupie;P Grunt że ztuningowałem te cholerstwo, a tak apropo dzięki za pomoc;)

Link to post
Share on other sites

Da sie powiedzieć jakoś w Taiwangunie żeby mi uszczelnili komore HU i wymienili gumke na silikon(oczywiście kase dam)? A i co zrobić żeby otrzymać m14 które naprawde ma to 300fps lub więcej?-bo nie chce 270fps :uśmiech:

PS. Mieszkam pod wawą więc raczej nie moge tam pojechać.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

zerknijcie w kolbe - od gornej czesci kolby, wewnatrz jest miejsce na styki - tam chowajcie wszystko zostawiajac z gory jedynie styk do podlaczenia baterii - owa bateria sama sie wslizgnie do srodka ( wkladajcie ogniwami do srodka a podlaczenie zostawcie z gory )

mi tak batka wchodzi bez wiekszych problemow a i z podlaczeniem i stykami nie ma "zabawy"

 

mala edycja

bron ktora dostalem zaledwie wczoraj w poniedzialek wraca do Krakmanow - zapewniali iz doszczelnili HU, co po telefonicznej rozmowie, zapewniano iz wyelyminuje podwojne strzaly - niestety tego nie zrobilo, sam nie bede sie grzebal bo nie chce gwarancji stracic. Strach pomyslec co bedzie dalej przykladowo mowiac po wystrzelaniu kilku tys kulek.

Link to post
Share on other sites

Co do baterii 9.6V to sam se taką zmontowałem z 8 Akumulatorów AA o pojemności 1700mA, żeby dobrze bateria wchodziła do kolby to trzeba otworzyć karabinek wyciągnąć kable z kolby je wsadzić jeszcze raz tylko że do komory która się znajduje nad baterią ( poświećcie latarką to ją zobaczycie ) i tam wsadzić bezpiecznik i będzie już wszystko ok :)

Link to post
Share on other sites

Ja tam robię tak, najpierw bateria a potem styki na chama i jakoś działa z tym nowym ogniwem co sobie zrobiłem to nie mam problemów jeśli chodzi o wsadzenie jej do kolby z tą baterią co była w zestawie to też mam problemy ale jakoś daje rade ją wsadzić na chama ale się da . PS. Ktoś wie kiedy pojawią się części to M14 typu selektor Ognia i GB V.7

 

Ja tam robię tak, najpierw bateria a potem styki na chama i jakoś działa z tym nowym ogniwem co sobie zrobiłem to nie mam problemów jeśli chodzi o wsadzenie jej do kolby z tą baterią co była w zestawie to też mam problemy ale jakoś daje rade ją wsadzić na chama ale się da . PS. Ktoś wie kiedy pojawią się części to M14 typu selektor Ognia i GB V.7

Link to post
Share on other sites

Witam.

Mam problem przeczytałem jeden i drugi temat... Znalazłem kilka odpowiedzi na moje pytanie (jak zniwelować efekt strzelania 2 kulkami) Niektórym wystarczyła zmiana maga

inni pogrzebali przy silniczku i samo przeszło jeszcze inni coś tam jeszcze...

Prosze aby ktos zebrał te wszystkie sposoby do "kupy" :-F

I 2 pytanie... czy wimiana tego ustrojstwa http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=886

zniweluje ten błąd?

Sory ale już dostałem oczopląsu i zgłupiałem bo to wszystko takie hmmm... porozpierdala... :-F

Pozdro

I jak coś to z góry Sory :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...