Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mp5a5 well a bateria 9.6v


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ostatnio włożyłem na chwile do mojego mp5a5 baterie 9.6v. Musze powiedzieć że efekt był niesamowity. Karabin strzelał nawet tak jak AK47 cymy. Jednak czy używanie baterii 9.6v jest bezpieczne?

 

Generalnie jak moi przedmówcy powiem: Jest bezpieczne. Ale musisz wiedzieć, że producent założył (chociaż coraz bardziej powątpiewam, żeby chińscy konstruktorzy tak robili :P) Ze wystrzelisz z tej repliki powiedzmy 100K (wartość z kosmosu - tylko dla zobrazowania istoty problemu) kulek podczas bezawaryjnej pracy. Jeżeli będziesz używał baterii 9,6 a nie 8,4 (jak zaleca producent) to wystrzelisz te kulki w krótszym czasie. Czyli generalnie na pewno zmniejszy się żywotność repliki w aspekcie czasu i nieznacznie w aspekcie ilości wystrzelonych kulek (ale dowiedzenie tego jak bardzo wymagało by dłuższego wywodu).

 

Ponadto masz nie najlepszą jakościowo baterie CYMY i nawet jeżeli coś ci się zatnie to jest szansa, że zębatki XYT wytrzymają "stracie" z baterią. Jeżeli zmienisz baterię na jakąś na ogniwach rozmiaru C i prądzie rozładowywania rzędu 30A - 40A przy zacince podczas strzelania na auto (i nie w porę zorientowania się o tym fakcie) możesz zamawiać nowy tłok (a przy braku szczęścia też inne rzeczy :P).

 

Także weź sobie to pod rozwagę.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja na wellowskie mp5 smigam z bat. 9,6v . wystrzelilem z niej z 5000 kulek i nic sie nie zepsulo

szybkostrzelnosc jest wieksza co sie moze przedklaladac wlasnie jak wyzej napisano na szybsze zuzycie

dodam ze nie oram jej zabardzo, krotkie serie itd

 

Polskie literki !!

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...