Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szeregowy_miles

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

 1. Na 80% silnik został spalony/zatarty/uszkodzony komutator a te 20% to zwarcie w okablowaniu/elektronice. Najlepiej by było pożyczyć silnik, żeby po zakupie nowego nie pluć sobie w brodę gdy to nic nie da. PS. Mówisz, że przy 9,2V się zatrzymał? Zobacz palcami czy lekko się toczy w łożyskach. PS II. Zobacz jakie jest napięcie na kablach silnika (bez podłączania go).
 2. Może tak, może nie 8) Podłącz silnik do elektroniki i "odpal" go na biegu jałowym (bez mocowania do gb) z tym, że wykonaj tę czynność dwa razy, jeden: oddzielając silnik od wszystkiego, drugi: dotykając obudową silnika do szkieletu gb aby wykluczyń przebicie. Opisz rezultaty 8)
 3. Po tym jak silnik naciągnie ci sprężynę do pewnego momentu wyjmij go i małym śrubokrętem (zegarmistrzowskim itp.) zobaczy czy zębatki obracają się czy też są zablokowane. Jeżeli te pierwsze zostaw GB i zastanów się nad silnikiem (możliwe, że któreś uzwojenie poszło czego efektem jest słabsza moc silnika) i elektryką, jeżeli te drugie to przyczyny szukaj w zębatkach i całym układzie pneumatycznym.
 4. Zdziwisz się ale można 8) Z doświadczenia to wiem.
 5. Ze swojego doświadczenia mogę zaproponować żebyś rozebrał gb i zobaczył czy tłok siedzi na prowadnicach (zdaje się niemożliwe ale u mnie tak było 8) )
 6. ...i jaki tryb ognia stosujesz/polecasz ?
 7. Cyma już posiada taką głowicę w stocku.
 8. Powietrze ucieknie wtedy do magazynka ;)
 9. Polepszyć osiągi bez zbytniego niszczenia repliki można tylko wstawiając lufę precyzyjną, silikonową gumkę hu i cały zestaw, w którego skład wchodzi: dobrej jakości cylinder i głowica cylindra, głowica tłoka i dysza (stockowe są makabrycznie nieszczelne) PS. Metalowa obudowa nic nie da a polepszy jedynie wygląd.
 10. szeregowy_miles

  JG G36C

  Yyy...nie wiem czy ja źle zrozumiałem czy kolega. Ale moim zdaniem dla Waldusia chodziło o podkładkę umieszczoną w tłoku, która ma za zadanie zwiększyć naprężenia sprężyny tym samym zwiększając moc repliki. Z moich źródeł wiadomości idzie wywnioskować, że owej podkładki nie ma.
 11. Jak jest z tą mocą w JG?? Chyba tydzień temu na wgc pisało, że m16 ma 400fps...teraz 330fps. Może zmiana sprężyny jest tego powodem, czy może ta potężna moc na początku to zwyczajny chwyt marketingowy?
 12. O augu mogę powiedzieć tylko tyle: 350fps, ładny dzwięk (nie hałasuje jak cymy), wykończenie bliskie wykończeniu TM (mamy w teamie dwa augi: TM i JG, nie byłem w stanie rozpoznać z większej odległości, który jest, który), body nie błyszczy się, z lunetą wygląda naprawdę bojowo icon_cool.gif, stabilny pod każdym względem (nic nie trzeszczy czy piszczy). Ogólnie (jak na razie) dobry stosunek ceny do jakości. Informacje częściowo zaczerpnięte z recenzji kolegi z teamu. Pozdrawiam Mileś
 13. Martwi mnie ten front grip bo w filmiku mówili, że nie jest stabilny i mocny. Może uda się dopasować CA lub TM? PS. Krakman pisał, że spodziewają się dostawy w tym tyg. i żeby zaglądnąć do sklepu w środę...miejmy nadzieje, że tak się stanie 8)
 14. Głupie pytanie ale odpowiem...NIE! (moim zdaniem)
 15. Kolba stała kosztuje mniej od składanej. http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=175
×
×
 • Create New...