Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"wyskokowy" magazynek beretta m9 metal kjw


Recommended Posts

Nie wiem o co biega gdy oddaje strzał z mojej beretty magazynek wypada tak jak bym sam go zwolnił:( zrobiłem test i oddałem strzał trzymając go tak że magazynek był poziomo (więc nie mógł wypaść) i jak sie okazało podczas trzału siła gazu wypycha go z mojego gnata do ok. połowy długości (pokonuje blokade?) nie wiem co o tym myśleć. Jutro postaram się dokładniej zbadać sprawe. to nie jedyny problem z tym gnatem ale na drugi poświęce osobny post.

 

MIał ktoś tak?? :strach:

Link to post
Share on other sites

Magazynek nie podaje gazu do plastikowej dyszy w zamku to pewne !

dlatego cale ciśnienie podczas strzalu wywala maga z chwytu.

Ale że blokade maga w chwycie wylamalo-szok!!!!

1)Sprawdz dysze w zamku!

2)Sprawdz blokade magazynka w chwycie pistoletu!

 

Mi raz magazynek po naladowaniu wystrzlil ale nie pociskiem a gumką górna!

Cale szczęście gumce nic sie nie stalo ,moja wina przegiolem z ladowaniem maga i naladowalem za dużo propanu!

 

A i jeszcze jedno spostrzeżenie po ostrym strzelaniu czyli jednej butli propanu spostrzeglem nie szczelność w magazynkach, gaz uciekal zawsze dolnym zaworem do nabijania ,ja radze sobie tak odkrecam dolny zawór i psikam silikonem do wnętrza magazynka i to zdrowo ,po nabiciu problem znika a magazynki trzymają gaz jak sie należy!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam mam taki sam problem jak "Nosferatu" magazynek wylatuje podczas strzału:(

Wydaje mi się, że wyrobił się zatrzask maga bo jak go docisne z lewej strony podczas strzelania to nie wypada.

1. Czy ktoś miał taką sytuacje jak wyżej opisana?

2. Czy widział ktoś może metakowy zatrzask pasujacy do Beretty M9 Full Metal z KJW bo ja przejżałem wszystkie znane mi sklepy i niestety nic nie znalazlem?? W Carpi w Piasecznie powiedziano mi że będzie cos takiego ale dopiero za 3 tygodnie:((((

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

tak ja miałem mam taką sytuacje.

Oddałem do serwisu bo klamka na gwarancji w sklepie 6mm w czewie i wymienili zatrzask maga za drobna opłatą 25pln.

odebrałem go chodził jak złoto aż jak go miałem brać na strzelankę atu wywala maga,mag nieszczelny po 10 załadowaniu maga gazem patrze szczelny i maga nie wywala.potem znowu maga wywala tak kapryśnego gaza nigdy nie miałem.zaznaczam że ja po prostu mam pecha do gazowców i nie miałem jeszcze takiego z którymi nie miał bym problemów.Zwróć uwagę na to jak wyjmujesz maga,według serwisu mój się uszkodził dlatego że przy wyciąganiu maga naciskam zwalniacz i wyjmuje go na siłę a nie czekam aż sam wyleci.

Pozdrawiam

Trajant

P.S wygląda na to że KJW wypuściło jakąś wadliwą serie,może firma stanie na wysokości zadania i wymieni wszystkie wadliwe modele??

Edited by trajant
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

A i jeszcze jedno spostrzeżenie po ostrym strzelaniu czyli jednej butli propanu spostrzeglem nie szczelność w magazynkach, gaz uciekal zawsze dolnym zaworem do nabijania ,ja radze sobie tak odkrecam dolny zawór i psikam silikonem do wnętrza magazynka i to zdrowo ,po nabiciu problem znika a magazynki trzymają gaz jak sie należy!!

 

 

Mi ostatnio gaz zaczął ulatniać się przez górny zawór. Psikanie do środka olejem silikonowym raczej tu nie pomoże. W Twoim przypadku olej spływa na dno magazynka i w ten sposób tworzy się warstwa uszczelniająca dolny zawór. Z górnym nie da rady...

 

Czy ktoś wie jak można temu zaradzić? No i w jaki sposób rozbiera się na części magazynek do Beretty z KJW?

Edited by jw801
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W jakimś temacie było jak się uszczelnia zaworki w tych magach. Poszukaj, jest na pewno. Z tego co pamiętam, sprawę można załatwić kawałkiem zwykłej gumki recepturki albo prezerwatywą :D

 

Ja mam tego gnata i jakoś nie sprawia najmniejszych problemów. Tzn. sprawiał, ale to byłe zanim wpadłem na to, że magazynek należy ładować gazem obracając go "do góry nogami" :P

 

Daj znać, czy się udało

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...