Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 4 months later...

witam, mój socom kaprysi-dziwnie strzela ... 1 strzał jest jak z nbb a kiedy 2 raz naciskam spust mam sam blowback (nie wylatuje kulka) ...dalej znowu ...3 strzał bez blowbacku z kulką ...4 sam blowback itd , replike przesmarowałem podokręcałem wszystko i dalej to samo ... nic nie pomaga (mech.spustowy działa dobrze....coś sie stało z mechanizmem dyszy i blowbacku)

ps. na pusto gun strzela "normalnie" - z blowbackiem za każdym razem

pls help

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

mam teraz model ksc 2005 (tam gdzie kupiłem czyli na krakmanie pisze że hard kick a na pudle HW :P więc już sam nie wiem ... jak wierzyć pudle to niby ta ciężka wersja a jednak "old wersion HW" był cięższy , swoją drogą był też lepiej poskłądany i materiały wydawały sie lepsze , no ale cóż , nie bede narzekał ) w wersji 2005 też wystąpił ten syndrom -strzał nbb / sam blowback /strzał nbb... przetarłem dysze z nadmiaru sylikonu i zaczeło smigać (jak narazie), kopie mocno i strzela daleko (dalej niż m9 ksc/ kopie też o wiele mocniej), mimo kilku niedociągnięć / niedopracowań w wyglądzie zewnętrznym (w wersji 05 widać "szwy" na łaczeniu plastiku :/ ale zamek idzie do wymiany na metal więc jakoś to przeżyje) nadal socom ksc wydaje mi się jednym z najlepszych gaziaków jaki do tej pory trzymałem w grabiach , ma jednak pare minusów - za słabą sprężynę powrotną , plastikowy spust i lufę zewn

ps : wiecie może gdzie dorwać lam taki jak do TM-ki ??

http://www.airsoft-war4.com/ tu był ale "out of stock" jest od paru miechów :/

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Wątpię, żebyś tego LAMa znalazł, szukałem i nigdzie ni ma :???:

Jak kupiłeś guna u krakmana, to jest to Socom z fazy prototypowej 2, jest to tak jak mój, model z 2005 roku, tyle, że moj to faza 3. Różnica u KSC miedzy fazą 2, a fazą 3 jest taka, że 2-jka ma ramę wykonaną z lżejszego i minimalnie gorszej jakości ABSu. Z tąd różnica w wadze prawie 200 gram.

 

A propo tego wariowania strzał blowback, strzał non BB to pomogło spodkładkowanie sprężyny kurka. W ogóle sprężyny u KSC to obowiązkowo do wymiany, bo słabe są :???:

Link to post
Share on other sites

właśnie spostrzegłem że 1 strzał mam zazwyczaj nbb a następnie kopie dosyć mocno :D i przyjemnie :D plastik jest gorszy w moim phase 2 , musze przyznać 3 jest lepsza pod tym względem (w moim bardziej widać szwy na łączeniu plastiku ) no co tu dużo gadać mój socom jest ciut gorszy jeśli o wygląd idzie :D

 

sprężyny są do wymiany na bank :D powrotna czasem nie dosysa zamka jak lufa jest skierowana do góry , a jak już wczesniej wspomniałeś w kurku słaba sprężyna powoduje strzały nbb więc też trzeba mocniejszej

 

za jakiś czas sprowadze sobie metalowy zamek i jakieś mocniejsze spr. ...jest taki secik sprężyn 150% do kupienia :) i prawdopodobnie pomysle nad zaworkami o wiekszej przepustowości :P

 

zamek mam HW prawie taki jak twój (z takimi metalowymi wstawkami na prowadnicach - zalane są w plastikowym zamku , różnica jest w żeberkowaniu dodatkowym i oznaczeniach na zamku) przez prowadnice jest cięższy i nie dochodzi niekiedy

 

narazie idzie tym strzelać :D ale zawsze mogło by być lepiej ... wkońcu klama za prawie 620zł

 

co do mojego wczesniejszego opisu - pisałem że spust jest plastikowy w moim modelu :P no właśnie nie jest :) metal tak jak większość bebechów

 

a lama sobie "wykombinowałem" prawie :D jak dobrze bedzie to tak do 2 tygodni bede miał na socomie

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
właśnie spostrzegłem że 1 strzał mam zazwyczaj nbb a następnie kopie dosyć mocno icon_biggrin.gif i przyjemnie

 

Mam dokładnie tak samo po baardzo amatorskim spodkładkowaniu sprężyny kurka. Maks 2 pierwsze strzały takie kijowe, potem to wali tak jak powinien :D Oczywiście sprężynę powrotną też spodkładkowałem. Teraz już zamek zawsze wraca :) A i szybciej niż wcześniej :)

 

a lama sobie "wykombinowałem" prawie icon_biggrin.gif jak dobrze bedzie to tak do 2 tygodni bede miał na socomie

 

W takim razie chętnie zobaczę gotowe fotki :D

 

Ogólnie, to SOCOM KSC to świetna klamka, KIEDY strzela tak jak powinien, ale po kilku odpowiednich modyfikacjach bije inne guny na łeb, zarówno w kwestii wyglądu jak i osiągów(zasięg, celność i kop :D )

Link to post
Share on other sites

możesz liczyć na zdj. :D bede sie musiał pochwalić (to silniejsze ode mnie :F ) , poza tym zgadzam sie wygląda masakrycznie (w jak najlepszym znaczeniu tego słowa) , strzela celnie dzięki dość długiej lufie jak na klame, no i daleko - jestem w stanie powiedzieć że na 0,25 nawet ok 40-45m moge trafić w sylwetke człowieka (tak na oko , bo nie mierzyłem) , no i jak kopnie to wydaje mi sie że hardkick marujcowego deserta dościga o ile nie przebija :D ... ogólnie mk23 ksc rox :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Troche odswierze watek. Chcialem sie pochwalic nowa wersja mojego mk23 :)

 

mk23mz6.th.jpg

 

- MK23 KSC model 2005

- Pierscien montazowy na latarke lub celownik laserowy

- Montaz na celownik laserowy i latarke (ala system LAM :) )

- Celownik laserowy z zielonym promieniem

- Latarka Surefire G2

- Latarka Walther

- Metalowy zamek

- 4 magazynki

- tlumik "dzwieku" (dla wygladu :) )

 

Wracajac do systemu lam TM to mozna bylo go kupic na:

 

http://www.dentrinityshop.com/index_ie.jsp

 

Jesli ktos bedzie moze zamawial tam jakies rzeczy to niech da znac to chetnie sie podlacze.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

witam dawno nie zaglądałęm do tego tematu :P ale do rzeczy - przyszedł mi lam TM zainstalowałem sobie do niego laser i teraz i wygląda i działa (no coprawda sama latarka nadal jest słaba -1 dioda tylko , ale może uda mi się tam xenon upchnąc ) zdjęcia może i nie są potrzebne bo wystarczy obadac socoma tm :P ale Mike prosił to go nie zawiode :D (niestety telefonem robione więc cudów nie bedzie)

dsc00090ug2.th.jpg

 

 

dsc00091qp5.th.jpg

 

dsc00092wc1.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...