Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaczepy do pasa w AK74 Cyma


Recommended Posts

myśle nad zakupem tej repliki ale zastanawia mnie jedna rzecz - wytrzymałośc zaczepów do pasa. jeden z zaczepów znajduje sie na kolbie, po przewałkowaniu tematu o tej replice i przeczytaniu tylu opinii o "kruchym" wyglądzie tej kolby ciekawi mnie jaka jest wytrzymalosc tego zaczepu. Czy np podczas biegania z kałachem na plecach nagle nie urwie sie zaczep lub (no chyba juz przesadzam) nie odpadnie kolba (heh :-F ) i "bron" z pełnym impetem nie przypierdzieli w ziemie. Nie mówie tu o jakis ekstremalnych sytuacjach typu zaczepienie bronia o drzewo czy cos, chodzi mi raczej o to czy nie urwie sie podczas biegu pod ciezarem repliki itp

Pozdrawiam

Mati

 

-Edit-

Omg sorry miałem to napisac w dziale dla zielonych :-F :-F :-F

Link to post
Share on other sites

przeraziłem sie troche teraz :-P bo obie repliki trzymalem w lapie i w 47 ten zaczep wlasnie troche solidniej wyglada (a wlasciwie miejsce w którym jest), to chyba sprawa tej kolby ktora w 74 wydaje sie (podkreslam tylko wydaje! bo nie wiem jak jest w rzeczywistosci) byc bardziej krucha... chyba ze sie myle i oba zaczepy sa tak samo wytrzymale (w47 i w 74) :)

Pozdrawiam

Mati

 

PS

Prosze jakiegos moderatora o przeniesienie tematu do dzialu dla zielonych, przez przypadek go zamiescilem tutaj :)

Link to post
Share on other sites

moze dlatego ze jest on na body zamontowany a w 74 na kolbie ktora wyglada jak wyglada, ale widzialem w AK47 i Ak74 zaczep i jest on ten sam tylko w innym miejscu

wlasnie o to chodzi, o tą kolbe która nie wzbudza mojego zaufania... i jestem ciekawy czy podczas biegu, podskakujący Ak74 na plecach nie stwierdzi ze lepiej odrzucic kolbe (kawalek kolby lub zaczep) i polezec w trawie ;p

Link to post
Share on other sites

podczas biegu nie peknie, ale jak bedzie gwaltowne szarpniecie(skok z wysokosci, gleba) to raczej on pusci wyrwie kawalek kolby, dlatego jak wymieniam ta kolbe na drewniana, mozna tez zrobic zaczep na body jak w 47 jak kto chce :] moge Ci poslac zdjecia tego elementu dokladne jak chcesz ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...