Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam. Nie mialem lepszego miejsca, no wiec pisze tu. ChcialBym sie dowiedziec jak najwiecej suchych faktow o ww. jednostce, znajdujacej sie w miejscowosci Czarne. Jest to jednostka szkoleniowa. Co mnie obchodzi - kryteria doborow specjalosci i szkolen, zakresy obowiazkow poszczegolnych specjalnosci itp., realne szanse wykorzystania nabytych umiejetnosci w pozniejszej sluŻbie. Najcenniejsze beda dla mnie wypowiedzi ludzi, ktorzy mieli przyjemnosc/nieprzyjemnosc spedzenia tam szkolki.

Link to post
Share on other sites

Jak wrzucisz nazwę (JW 1696) do googla dostaniesz linki do forów o WP i tam się co nieco dowiesz. Ja mogę Ci opowiedzieć bajki z punktu widzenia gościa tej jednostki (cywila) na różnych "imprezach po znajomości" Z tego co wiem to jednostkę sobie chwalą, żarcie mniej ;) Sprzęt i szkolenia ponoć dość przyzwoite. Nie wiem jak tam ze sprzętem teraz, kilka ładnych latek temu mieli tam T72, BWP-1, ZSU-23-4, Stary, Jelcze, WZT. To tyle co na szybko sobie przypominam ;)

Link to post
Share on other sites

Moderaora przepraszam :P

 

Do rzeczy. Fora z MON'u sa do bani chociazBy dlatego, ze za duŻo mielonki tam sie przewija i ludzi, ktorzy wypowiadajac sie, z regÓly patrza na to z punktu widzenia odpier...ic swoje i do domu. 99% bezwartosciowych informacji. Jak sie zada trudniejsze pytanie to i tak nie uzyskujesz na nie zadnej sensownej odpowiedzi, ludzie sie nie znaja i nie moge nic ciekawego powiedziec. Proste. Dlatego pytam tu.

 

[A mnie wszelkie przeprosiny wiszą i dyndają. Pisz poprawnie albo będzie ban. F.]

Link to post
Share on other sites
Jak sie zada trudniejsze pytanie to i tak nie uzyskujesz na nie zadnej sensownej odpowiedzi, ludzie sie nie znaja i nie moge nic ciekawego powiedziec. Proste. Dlatego pytam tu.
No taaaaak... Logiczne... Szukam odp. na pytanie dot. wojska to zadaje je na forum ludzi zajmujących się airsoftem i innych wannabe...
Link to post
Share on other sites

Bede sie staral, jak za kazdym razem. Foka pisalem przeciez, ze czekam na wypowiedzi "absolwentow". Nie wieRZe, ze nie znajdzie sie tu chociaz 1 z 3400 osob idacych tam co roku. Wystarczy poczekac.

 

[Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie -= popaw się albo będzie ban. F.]

Link to post
Share on other sites

nie dziala. i nawet nie moge se instalnac worda bo mam 1gb dysk. teraz ide do woja jakos nie oplaca mi sie ladowac w 'sprzet', a nowy zalatwiam dopiero jak wroce. a co do tego forum wojskowego, to wlasnie o nim sie wypowiadalem ze laicy dla laikow, i jedyne co sie tam slyszy to 'ale cie wywalili, masz przepapane bo tam praciowa kadra' i 'jak mozesz to nie idz do wojska'.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A ja moze napisze cos innego.

Co prawda nie bylem w tej akurat jednostce wojskowej,co nie zmienia faktu ze spedzilem rok w wojsku.Nie ma sie cos bac wojska! Po 1-szym miesiacu jest juz calkiem niezle, a dalej to mi sie bardzo podobalo!

Mozesz poczekac z kupnem sprzetu bo gdy wychodzisz do cywila daja ci wyprawke(nie wiem ile teraz) i za to mozesz zakupic sprzet:).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...