Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam parę pytań co do tej torby

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...6f0118b842e1a81

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...8a2e8a1c6c99931

 

Chodzi mi o sposób mocowania. Z tego co widzę na zdjęciach to ten górny pasek zakłada się wokól bioder, a dolny wkoło nogi - czyli całą torbę nosi się na górnej połowie uda. Czy da się zawiesić ją niżej, tak jak kaburę pistoletową?

Drugie pytanie: czy torba jest wygodna w sytacjach "codziennych"? Tzn. jak mam do zabrania za dużo, żeby upychać po kieszeniach, a za mało, żeby opłacało sie brać plecak.

Link to post
Share on other sites

Osobiscie uzywam.

 

Torbe mozna tylko zawiesic w 1 sposob ktory przedstawiles. Nie da sie wyregulowac wysokosci na jakiej chcemy ja nosic.

 

Latem (kiedy brakuje kieszeni :) )uzywam tej torby na dyzurach: motorola, stetoskop, latarka, noz, venflony, podreczne opatrunki i inne pierdy i sprawdza sie calkiem niezle. Nie przeszkadza nawet podczas jazdy karetka. Od siebie dodam, ze jesli chcesz pokonywac w tym pare kilometrow to dolny pasek od razu mozesz zostawic w domu w szufladzie (mozna go swobodnie wypiac)

Link to post
Share on other sites

Tu masz mój test tej torby:

http://ngt.pl/446,Militec-Multi-Pack--torba-udowa.html

 

Możesz ją nosić jako torbę udową, albo przez ramię jak chlebak. Doskonale może służyć jako uzupełnienie kieszeni. Ja w swojej najczęsciej nosze duży aparat fotograficzny (minolta Z3), w bocznych kieszeniach komórkę i latarkę, ew. folder.

Jeżeli masz nieduży plecak, ta torba może służyć jako uzupełnienie do przenoszenia rzeczy do których musisz mieć szybki dostęp.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Delikatnie odgrzeje temat :) i zapytam, czy używał ktoś kiedyś tej torby na strzelance ? Czy da się z nią spokojnie biegać ( nie przemieszcza sie zbytnio, nie obija nogi, nie utrudnia poruszania się) ? Czytałem test Brena, ale nie było tam napisane jak torba zachowuje sie podczas biegania :) ewentualnie jaka inna torbę moglibyście polecić w cenie do 100 zł. Z racji tego, że w mojej kamizelce nie posiadam większych kieszeni ( tylko ładownice ) potrzebuje takiego gadżetu na jakieś kulki czy inne większe rzeczy. Czekam na porady :)

Link to post
Share on other sites

Na Leartesie biegałem z Thermitem - mogę powiedzieć jedno.

"Myyyy priceousssss....."

Jako dodatkowa ładownica+zasobnik na Victorinoxa+zasobnik na plastry+zasobnik na płyn przeciw parowaniu - sprawdził się świetnie. Nic nie kolebało się na nodze. Wygodne, praktyczne... teraz kupię OD (mam czarny - ten będzie w góry, jako torba na lornetkę, mapy).

Link to post
Share on other sites

Ogladąłem orygniał w Sopockim Military, jeslio dobrze pamietam, to tam przy pasku udowym jest gumka (podobnie jak w pasach piersiowych plecaków). Dodatkowo w oryginale obydwa paski, dolny i górny są chyba tej samej szerokości. Inne różnice nie mają wpływu na przenoszenie tego na sobie.

 

Pobiegałem dzisiaj i pochodziłem z multipackiem. Obicążony był dużą cyfrówką (Minolta Z3), GPSem, komórkę, zapasowymi bateriami i jeszcze innym drobny szpejem. Zarówno w bieganiu jaki i chodzeniu, nie przeszkadzał w najmniejszym stopniu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...