Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemka chciałem sie dowiedziec czy jeszcze to funkcjonuje strasznie mam zajawke na takie typu rzeczy od malego ;D jest jakas organizacja w Belgii ktora sie tym zajmuje ? latanie po lasach itp ? jesli tak czekam na odpowiedz badz pod numerem +320483380148

 

Witam mieszkam w Belgi nie daleko Antwerpi i poszukuje ekipy do ASG

ja mieszkam w Antwerpi i tez szukam ekipy jakies jak cos to pisz
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Witam, takze Krzysiek z Belgii (Antwerpia). Zbieramy z kolegami ekipe do gry Airsoft, mamy w planie nawet zalozyc polski klub airsoftowy w Belgii. Co do regul Airsofta mozna poczytac duzo na Airsoft Alliantie Belgie jak i na praktycznie kazdej stronie organizatorow (Unit13, RedwolfAirsoft, Airsoftevents.be i kilka innych tez sie znajdzie). Ogolnie rzecz biorac bron szturmowa -> max 360 fps, bron wyborowa w niektorych miejscach do 500 w innych 450.

 

Jesli sa interesanci to prosze o PM, owszem potrzeba znajomosci jezyka niderlandzkiego, nikt na otwartych eventach nie bedzie sie bawil w tlumacza, trzeba wiedziec do mowi Marshall jesli jest problem.

 

Pozdrowienia

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 2 months later...

Witam serdecznie.

Mieszkam w Belgii od 2 lat i zaciekawilo mnie ASG. Chcialbym zaczac przygode z tym sportem.

Chetnie zaczalbym wspolprace z jakas grupa najlepiej Polska (na razie dosc kiepska znajomosc Niderladzkiego, bardziej Angielski) i wysluchal kilu wskazowek co do zakupu repliki, bezpieczenstwa itd.

 

Jezeli macie namiary na jakas polska grupe to prosze o info.

Mieszkam w Tessenderlo - pomiedzy Hasselt a Antwerpia.

Dojazdy nie sa problemem.

 

Czekam z niecierpliwoscia na info.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 8 months later...

Hej czy wysylal ktos replike do belgii poczta? Chce sprowadzic do Holandii moje klamki. Jedyna opcja to paczka w busie do Holandii lub zwykla paczka do Belgii z tym ze nie wiem czy nie pidchodzi to pod import replik na co trzeba miec w belgii pozwolenie. Pomocy!

 

Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Hej chce zaczac przygode z ASG potrzebuje pomocy pogadac z kims kto mi powie wiecej mieszkam blisko Waregem i Kortrijk czekam na wiadomosc . Pozdro

 

Witam

Chciałbym odświeżyć ten temat, szukamy chętnych do utworzenia grupy ASG na terenie Belgii. Wszystkich informacji udzielę na Priv.

Zapraszam

Siemka jestem chetny ale poczatkujacy jak nie przeszkadza wam to to czekam na wiadomosc

 

Witam serdecznie.

Mieszkam w Belgii od 2 lat i zaciekawilo mnie ASG. Chcialbym zaczac przygode z tym sportem.

Chetnie zaczalbym wspolprace z jakas grupa najlepiej Polska (na razie dosc kiepska znajomosc Niderladzkiego, bardziej Angielski) i wysluchal kilu wskazowek co do zakupu repliki, bezpieczenstwa itd.

 

Jezeli macie namiary na jakas polska grupe to prosze o info.

Mieszkam w Tessenderlo - pomiedzy Hasselt a Antwerpia.

Dojazdy nie sa problemem.

 

Czekam z niecierpliwoscia na info.

Siemka widze ze to juz stary post ale moze znalazles juz kogo i teraz mozesz mi pomoc.Pozdro
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Hej, podbijam temat gier ASG w  okolicy Brukseli.

Aktualnie strzelam się z The Unit Airsoft Team ale u nich ciężko na grę się załapać bo miejsca rozchodzą się w sekundę.

For Knox (airsoftevents.be) są strasznie drodzy 25eur za grę.

 

Czy są jeszcze jakieś inne alternatywy na strzelanie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...