Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SAper111

Użytkownik
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,783 profile views
 1. Ten sam problem miałem z hopem repliki 9 letniej jak i tej nowej i co do wymiany Gumki, mi nie pomogło za to delikatne podszlifowanie (usunięcie nadlewki z ramienia HU) rozwiązało problem w obu sztukach. W NI nie ma co iść bez hi capa niestety (płatne tereny i większość idzie tylko siać nawet na mini milsimach, na tych "pełnych" to są zabójcze ograniczenia typu: Mid Cap) LFS da się zamówić https://www.milspecsolutions.co.uk/FG-Airsoft-LFS-Disc-3-Pack.html Osobiście wolę go bardziej niż NPAS (mam jeden bolt z aluminiową dyszą i właśnie tym diabelskim wynalazkiem) no zobaczymy jak się będzi
 2. W sumie wzbogaciłem się o już kolejnego G36 GBBR, podzielę się z doświadczeniem: 1. Hop Up - nowa replika za mocno kręci - rozwiązanie to podpiłowanie ramienia hop upa. 2. De regulujący się hop up - proste rozwiązanie to wstawienie gumki o rozmiarach tej z głowicy tłoka w AEG i nałożenie jej pomiędzy pokrętło hu a jego obudowę. 3. Polecam Hi Capa na HPA zamiast konwersji, daje to nam możliwość "zejścia" do magazynków GG jak skończy nam się powietrze czy kulki w hi capie 4. LFS jest lepszy niż NPAS. No i jeszcze mały "poradnik" znaleziony w necie: This guide will cover general m
 3. Tak daj to "prawnikom" i "ekspertom" do poprawienia i będziesz miał jak zwykle "doskonałe" prawo gdzie obywatel dostanie po d... Jak na chwilę obecną za każdym razem wychodziliśmy na tym jak "Zabłocki na mydle".
 4. Panowie ASG musi trzymać się blisko miłośników broni palnej bo to też Strzelectwo (inne narzędzie ale jednak strzelectwo) no i im rozsądniej mają oni tym nam lepiej. Taka tylko moja opinia.
 5. MSK jest bliższy GROT-owi niż SCAR. GROT-a łykną bym jako moją ostatnią replikę w wersji AEG jak i GBBE (preferował bym DK) - tylko proszę o możliwość szybkiej wymiany lufy (jak by się dało). SCAR GROT MSK
 6. Problemem było to, że na GG fps około 320 działało w full auto a na HPA przy prędkości 320 traciło strasznie na ROFie.
 7. Ciśnienie ok bo nie mogę tu mieć więcej niż 1J, chyba znalazłem przyczynę. Szkielet magazynka (jeśli można to tak nazwać) siedzi wyżej w obudowie niż normalny magazynek GG. Wobec powyższego zbijak nie udeża w zawór tak jak powinien. Podpiłowałem zatrzask i wydaje się działać jak należy (znaczy się na oparach które miałem). Za dwa tygodnie odbiorę butle po kontroli i sprawdzę.
 8. Panowie problem, Hi Cap HPA przy 85 PSI na regulatorze (Redline). FPS-y około 315 niemniej ROF kiepski (niższy niż na Green Gazie) Czy ktoś kiedyś miał problem, z mniejszym ROFem na HPA niż na GG? Zastanawiam się czy to nie przez przypadek jakiś problem na zaworze (no magazynek składany z Hi Capa AEG i magazynka Army) możliwe, że zawór niejest zbijany (do dna) w pełni i wymaga "doklejenia" dystansu na nim.
 9. SAper111

  ARMY G36C GBB

  Dobra... Zamocowałem dysze od Army w suwadle od G36WE i działa, magazynek też mi działał (army w WE) niemniej jest praktycznie 2 razy cięższy.
 10. Ja się zapytuje jaki jest koszt :) nie, że chce Twojego zakupić ale ile trzeba mieć w razie co by kupić takiego.
 11. No i to dokładnie opisuje rzeczywistość :(
 12. Panowie ta sama sytuacja Poszerzona o full auto na semi (ewentualnie krótkie serie) przyznam, że replika dość styrana ale wiedzy pozwalającej rozwiązać ten problem u mnie nie ma :/ Wstawiono nowy zamek oraz zestaw spustowy (cały mechanizm). Problemy ustały. Wniosek, któryś z elementów starego zespołu się zurzył. Teraz kwestia znalezienia magika który by był zainteresowany zdiagnozowaniem starego mechanizmu i wskazaniem winowajcy. :icon_smile:
 13. Panowie Zamiast przerabiać magazynków CO2 dla Uzi na HPA będzie można poczekać na efekty tego projektu: https://www.youtube.com/watch?v=-XFVcAUpRGc Niemniej już istnieją rozwiązania do łatwej modyfikacji magazynków CO2 Zresztą, niestety na chwilę obecną tylko "plotka", znajomy właściciel sklepu dostał informacje od firmy zaopatrującej rynek w kapsuły CO2. Wprowadzają kapsuły "przejściówki" pozwalającej na wpięcie zewnętrznych zbiorników do stałej oferty dla sklepów.
×
×
 • Create New...