Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Projekt I.G.I


Recommended Posts

Witam i pozdrawiam.

 

Mam pytanie. O co chodzi w misji zimowej gdy główny bohater rozbija się helikopterem w Rosji. Między budynkami na ulicy stoi ciężarówka która odjeżdza gdy się zbliżam. Trzeba do niej wsiąść? Jak niezdąże i ide w stronę skrzyżowania to wyjeżdza mi z za pleców czołg i niemam jak uciec. Czy ktoś wie jak se z tym poradzić?

 

Dziękuję z góry za porady.

Link to post
Share on other sites

Dawno w to grałem, ale coś pamiętam (jeśli to nie ta misja to mnie popraw) po lewej stronie są murki, schowaj się za nimi i poczekaj, aż czołg przejedzie. Potem zlikwiduj snajperów w oknach, oczyść pomieszczenia. Następnie musisz się się skierować w góry (przynajmniej ja tak robiłem) i po kolej ze snajperki likwidujesz cele na dole - uważaj na śmigłowiec.

 

Jeśli to nie ta misja to opisz dokładniej scenerię, jak już pisałem grałem w to bardzo dawno.

Link to post
Share on other sites

Jeju, ja tą misję przechodziłem chyba najdłużej ze wszystkich. Pamiętam że przed czołgiem albo trzeba było chować się w tych murkach,po pewnym czasie odjedzie na bezpieczną , albo (ale nie dam głowy) gdzieś tam leży LAW80. Tam w tej bazie na końcu możesz mieć też problem, bo jak otwarta będzie jedna brama to nie otworzysz drugiej i nie wyjdziesz. Ja tam chyba 3 dni się głowiłem.

I uważaj na miny!

Link to post
Share on other sites

No właśnie ja już od wczoraj się trudzę. A przez miny niema jak isć w góry zbytnio. Bronie które udaje mi się znaleść w mini miescie to SWD na starcie, pózniej jeszcze dwa SWD, pistolet DE, AK, granat w magazynie i medi pack. Żadnego LAWa tam nigdzie niewidziałem. Ciekawostka jest taka że BWP przed którym trzeba się schować na samym początku niestrzela do mnie gdy zaparkuje wśród ruin i gdy ja się do niego zbliżam. Raczej nieda się do niego wsiąść.

Link to post
Share on other sites

Więc tak: czekasz przy murku aż czołg odjedzie, poruszasz się drogą i eliminujesz cele snajperką.Wychodząc z "miasteczka" po prawej stronie masz wielką górę która nie jest zaminowana. Wchodzisz na szczyt - zrób to w miarę szybko, bo zza niego wylatuje ruski MI. Klekasz przy dowolnym nawisie i praktycznie nawet cię nie zauważą. W dole pod górą stoi samochód i kilku figurantów do zdjęcia a obok kręci się czołg. Eliminujesz snajperką wszystko co się da w zasięgu wzroku i schodzisz prawą stroną szczytu na granicy pola minowego, dzięki temu jesteś poza zasięgiem czołgu. Dalej to już bułka z masłem, jak byś dalej czegoś nie wiedział to pisz.

Link to post
Share on other sites

Jednak te miny wszystko partaczą. Wynika z tego że trzeba poruszać się w obrzeżach drogi a nie po górach. Ciekawostka to taka że w górach są wnęki a raczej zagłebienia w których bezpiecznie możemy zająć pozycję albo przeczekać. Czy ktoś ma patent na BWP stojący pod wieżą strażniczą?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...