Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M9 Vertec (Full Metal New Version) KJ WORK


Recommended Posts

ja mam berette full metal z :

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=20

 

polecam, mecze juz ja od 3 tygoni, zasieg przyzwoity (nie wiem ile w metrach- na oko ~30 m, ale biorac pod uwage ze jest to "boczniak", wiec dla mnie prawie tylko na budynki).

dzwieki jakie wydaje replika sa kapitalne, przeladowanie i blow-back powalaja:)

jak bym jeszcze raz wybieral cos na klamke, to wybral bym ja jeszcze raz.

 

pzdr

kirs-chattab

 

//jesli ktos chce dokladne zdjecia to pisac na maila kirs@tlen.pl

Link to post
Share on other sites

gnat super (mówie o full metalu m9 z kjw ale nie 2007) gdyby nieto że mój jest już praktycznie niezdolny do strzelania po jednej dużej butli gazu, ale może poprostu mam pecha. Dopóki sie nie zepsuł byłem z niego super zadowolony, w bezpośredniej konfrontacji z m16a2 z tm wypadał o niebo lepiej zasięg(i to bez regulacji hop-siup) celność i ten metal:)i ten zamek i ten kop- poprostu super. Ale niestety moje szczęście sie skończyło:( zobaczymy ile mnie będzie to kosztowało teraz

Link to post
Share on other sites

Mam tę giwerkę i sprawuje się naprawde przyzwoicie. Jedyne co zaobserwowałem to rozregulowujący się HU (przestaje podkręcać), ale aby tak się stało trzeba trochę postrzelać, poza tym może to być wina zbyt intensywnego smarowania w moim orzypadku. No i jak już ktoś zna swoją broń to jest tylko chwilka i już znów jest ok. Ja dokręcam na maksa i cofam trochę więcej niż jeden obrót.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Też mi się rozregulowuje hopek chodź rzadko i szybko się go podkręca, mam też colta z we w tej samej cenie, według mnie beretta jest o niebo lepsza nic więcej mi się z nią nie dzieje a tyle razy mi spadła i wyrzuciła kuleczki w stronę przeciwników "zabijając" kilku :mrgreen: :killer:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...