Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR4- problem z zapadką przeciw powrotną


Recommended Posts

Mam problem jak strzelam wyraźnie słychać że po wystrzeleniu zębatki wracają... wiec to wina zapadki przeciw powrotnej(udowodnione i sprawdzone a poza tym nietrudno to zauważyć). Jest zamontowana poprawnie i niema o co haczyć. Mam SR4 tylko wymieniłem gearbox (bo pękł) na wzmocniony V.2 z CA. Nie ma gwarancji wiec można otwierać i zamykać. Sprężyna w zapadce jest dobra a ani zapadka ani zębatka nie są zjechane. Po prostu jak już na to patrzałem ona (zapadka) po pewnym czasie jak by się blokuje tylko że jedyne co jej może przeszkadzać to gearbox...

 

wiec czy możliwe jest że wymieniając gearbox z SRC na wzmocniony z CA zapadka może nie pasować i przykręcając gearbox mogę ją uciskać?

 

tylko że ona jakiś czas działa i czasem się odblokowuje... może ktoś wie co się może dziać bo nie chce mi się iść do serwisu i płacić im kasę jeśli się okaże że to drobiazg

Edited by Apollyon
Link to post
Share on other sites

szkielet CA jest inny niz SRC- są problemy z kompatybilnością- po skręceniu CA moze się okazać,ze anti jest scisniety za mocno- np za małe srednice otworów w gearboxie...

 

ALBO co moim zdaniem bardziej prawdopodobne: antireversal pracuje- ale na złej wysokości i po prostu nie blokuje zębatki.

 

antireversal SRC jest duuużo cieńszy niż CA- jak wsadziłem anti SRC do GB CA i zębatek CA to tez się zębatki cofały- bo anti źle zazębiał...blokował powietrze :)

 

 

heh jeszcze jedna kwestia- nie moge wsadzic geara CA do body SR4 :) coś mi blokuje- i otwór na tylnego pina w body nie pokrywa sie z otworem w gearboxie- jak to rozwiązaleś? ;)

 

pozdroo

Link to post
Share on other sites

gearbox z CA nie pasuje do body z SR4 ponieważ jedna cześć z gearboxa (ta przy przełączniku) trzeba wtedy wyszlifować kawałek body od środka... jest ona w tym miejscu pogrubiona i potem już wszystko świetnie wchodzi...

 

musi bo być coś innego bo ona dopiero sie blokuje po pewnym czasie na początku zawsze chodzi... zawsze po skręceniu sprawdzam i wszystko jest dobrze ale potem nie działa

 

 

ma ktoś inne pomysły?

Link to post
Share on other sites

debilne te szkielety SRC- kumplowi weszły zębatki wszystkie,antireversal pasuje i chodzi...

 

za to tłok wella mu nie pasuje :D (mnie pasował) i listwa dosyłacza też się tnie...

 

to tyle jeśli chodzi o kompatybilność:D

Edited by awful
Link to post
Share on other sites

byłem w sklepie na HALEMBIE (RUDA ŚLĄSKA) no mijam go codziennie w drodze do szkoły ale najtanszy antireversal jest po 42 złote wiec to cos kurde drogie.. Awful gdzie sa te po 10 złotych bo jestem ciekaw

 

na allegro :) ostatnio taki jeden sie skonczył mhmm wczoraj :)

 

niestety pozostanę gołosłowny, w obserwowanych tylko inną aukcję tego sprzedajacego...a z obserwacji wiem,ze wystawiał to juz kilka razy wczesniej :)

(nazywa się franko_1 i niestety juz sprzedał go-pytałem)

 

przecież dla jednego badziewia za 10zł nie będę płacił 7zł wysylki :)

 

 

jest jeszcze tańsza opcja : POŻYCZ od kogoś kto dłubie albo wkrótce zamierza dlubać w swojej zabawce...albo zaproponuj ziomalowi darmowy przegląd ;);)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...