Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Cybergun POMOCY


Recommended Posts

Witam, mam pytanie: czy ktos może wie jaki gearbox jest w M4A1 bax system Cybergun? Zaczął mi on pękać i na stronie z jakiej kupiłem to dziadostwo (www.military.pl) mówią mi, że nie posiadają takich części i nie mają jak mi go naprawić :poddanie:

 

Zatem jeszcze raz powtórzę pytanko: czy ktoś może wie jaki zastosowali w tej emce gearbox??? Czy (standardowy dla emek) gearbox v.2 wejdzie do tego badziewia?

Link to post
Share on other sites

Tam jest prawie standardowy gearbox v2. Różni się tylko małym otworem z tyłu na zwalniacz antireversala, ale każdy inny gearbox v2 powinien tam wejść (zakładając, że antireversal się przerobi lub wymieni).

 

Skoro replika jest na gwarancji to powinieneś ją odesłać i domagać się naprawy. To, że nie mają na stanie gearboxów to nie Twoja wina :roll:

Link to post
Share on other sites
Dlaczego mialaby nie obejmowac ?? GB to bebechy, nie peka od walniecia w sciane tylko od zuzycia elementow

 

ee to fajnie, od dzisiaj jak rozsypią mi się zębatki, pęknie prowadnica, stanie się cokolwiek to wysyłam na gwarancję :roll:

 

gwarancja NIE OBEJMUJE elementów które ulegają 'naturalnemu' zużyciu w aegach i jest to napisane jak byk.

Tyle.

Link to post
Share on other sites

Elementem naturalnie zużywającym się jest np. gumka HU, bateria, styki elektryczne, szczotki silnika. Reszta jest (a przynajmniej powinna być) zaprojektowana i wykonana tak, żeby wytrzymać przynajmniej okres gwarancji (chodzi tu praktycznie o wszystkie bebechy w gearboxie jak i sam szkielet).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...