Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ogólnopolskie manewry ASG na Śląsku


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurczę, pisze się na to! Zgodę rodziców już uzystkałem, tylko powiedzcie mi, bo ja w sumie za 2 miechy kończe 16...... czy to moze być problem? zgoda rodziców wyrażona, pewnie jeszcze bedziecie chcieli do nich zadzwonić żeby się upewnić co ? odpowiedzcie czy to ze za 2 miechy dop. kończe 16 jest problemem bo chętnie bym się tam zjawił ;)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Poniżej zamieszczam wzór formularza zgłoszeniowego na manewry, które odbedą sie na Śląsku w dniach 27,28 września 2003r.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Imię ...................................... Nazwisko.................................................

Data urodzenia..................................Miejsce urodzenia........................

Wiek..........

Miejsce zamieszkania.........................................................

Ulica...................................................................Nr domu....................

Numer telefonu.....................................................................................

Numer i seria dowodu osobistego..........................................................

Rodzaj dowodu tożsamości , numer i seria w przypadku osób

niepełnoletnich......................................................................................

Określić rodzaj przyjazdu zmotoryzowana/niezmotoryzowana*

Rodzaj płci kobieta/mężczyzna*

Choroby przewlekłe.............................................................................

Określenie preferowanego noclegu – motel, namiot, samochód, magazyn*

Określenie statusu- nie zrzeszony/ zrzeszony(grupa)*.............................

 

Oświadczam, ze uczestniczę w rozgrywkach ASG na moją odpowiedzialność (a w przypadku osób nie pełnoletnich odpowiedzialność ponoszą rodzice bądź opiekunowie prawni).

Oświadczam ponadto że będę przestrzegał zasad bezpieczeństwa określonych przez organizatorów rozgrywek. Podpisanie i przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z potwierdzeniem wpłaty jest równoznaczne z akceptacją regulaminu manewrów ASG

 

Numer konta i nazwa Banku na który należy dokonać przelewu. W nazwie proszę wpisać manewry ASG

Bank Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych S.A. Oddział w Łaziskach Górnych

43-170 Łaziska Górne, ul. Wyzwolenia 30, nr konta 13701170-74421-27004

 

 

...................................... ..................................

Podpis organizatora Podpis uczestnika

* Niepotrzebne skreślić

 

 

Organizator zobowiązuje się w myśl ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe uczestników będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celu sprawnego przeprowadzenia manewrów i nie bedą udostępniane osobą trzecim. Ponadto po zakonczeniu manewrów wszystkie formularze zgłoszeniowe zostana niezwłocznie zniszczone.

 

Adres pocztowy (tzw. zwykły) zostanie podany na wyrazną prośbe zainteresowanych po przez maila lub telefonicznie.

Link to post
Share on other sites

Informujemy, że ostateczny termin nadsyłania zgłoszen na manewry zostaje przesuniety na dzień 24.09.2003 (środa). Zgłoszenia mozna nadsyłać pocztą elektroniczną (mjrpaton@wp.pl). Przypominam, że nie zostało wiele czasu wiec zainteresowanych prosze o zgłaszanie się.

Pierwsze zgłoszenia juz dotarły....

Link to post
Share on other sites

Racja !!! Teren Jest Po Prostu ŚWIETNY !!! Byłem i Widziałem co tu dużo mówić jak zobaczyłem teren to mi szczena na ziemie opadła...ten kto się jeszcze niezapisał na zlot niech to zrobi, bo naprawdę warto !!! a kto niemoże z jakiś przyczyn jechać...niech po prostu żałuje :(

Link to post
Share on other sites

Coś z innej beczki, usłyszałem właśnie w TV coś o planowanych protestach górniczych, w tym blokadach dróg. A ma się to wydarzyć właśnie w TEN weekend. Cóż nie chce krakać... ale część uczestników to osoby zmotoryzowane... I to chyba nie kaczka dziennikarska, bo te wraz z końcem wakacji odleciały na południe... chociaż kto wie.

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Z ostatniej chwili.

 

Zwolnily sie 2, na scisk 3 miejsca w transporcie na Zlot organizowany na Slasku. :lol:

Jedziemy z Krakowa, przez Zabierzow, Krzeszowice itd., dlatego mozemy po drodze zabrac chetne osoby z okolic Krakowa. :lol:

Chetnych, ktorzy lubia mniej miejsca niz w pociagu, ale za to mila atmosfere proszeni sa o kontakt na gg 4512624 dnia 26.09.2003 do godziny 13-tej, lub na numer telefonu 502 73 19 78 (najlepiej sms, ja oddzwonie).

Koszt w obydwie strony to 20 zlotych.

Link to post
Share on other sites

Od dzisiaj tj. piątek dn. 26.09.2003r podejmujemy uczestników na terenie bazy, wszystko jest przygotowane wiec smiało przyjezdzajcie.

W razie kłopotów z dojazdem do bazy prosze zgłaszać to telefonicznie na nr 502298544. Ostatecznie mozna dojechac do hipermarketu Auchan w Mikołowie, bo tam naprawde łatwo trafić i dać nam znać a my sie zjawimy.

To do zobaczenia......

Link to post
Share on other sites

Tak wiec już jest po manewrach. Impreze uważam za udaną choć było nas niespełna 30 osób, bo co niektóre grupu ze Śląska nie wykazały sie szczególną inicjatywą i nie wstawiły sie tak jak wczesniej sie deklarowały (nie wiem dlaczego czy to był jakis bojkot?ale w nosie to mam -ich problem).

Całe manewry przebiegały naprawde w przyjacielskim klimacie, rozgrywki były fair play, nie odnotowano "terminatorów", nie doszło naszczeście do żadnych nieszczesliwych wypadków. Straty w sprzęcie to tylko 2 gear boxy w MP5 TM (wysypały sie zębatki), jeden stracony magazynek i beret:), wyeksploatowany akumulator w moim samochodzie poprzez nieustanne ładowanie baterii przez co musiałem odpalac go na "popych".

Chce gorąco podziekować uczestnikom za przybycie, grupie Gorylas, że pomimo znacznej ilości kilometrów, które nas dzielą tak jak obiecali to przyjechali oraz ludziom z grupy Regiment (Kraków). Podziekowania, rówież dla tej czesci grup ze Śląska, które naprawde okazały sie konkretne staneły na wysokosci zadania i sie wstawiły tj. FCSF (Gliwice), S&H (Bytom), 173 ABD (Katowice). Na koniec podziekuje chłopcą z grupy GRUZ, którzy włozyli w te przedsiewziecie dużo pracy i swojego czasu aby wszystko grało tak jak trzeba.

To do zobaczenia następnym razem...

Link to post
Share on other sites

W imieniu swoim, Asi, Grześka i Krzyśka "Kmiecia" dziękuję za wspólną zabawę. Nie żałuję tych kilometrów (niech żyją polskie drogi... myślałem że dojedziemy w 4 godziny... o naiwności... :? ).

 

Impreza była bardzo miła, świetny teren (uhh... te krzaki będą mi się długo jeszcze śniły :lol: ), porządne zakwaterowanie w suchych pomieszczeniach, oświetlenie, kibelek, woda do mycia, grochówka, kiełbaski, ludzie uznający trafienia bez szemrania - czego chcieć więcej? Oczywiście więcej takich imprez! :)

 

P.S. No i może jeszcze tego, żeby Kapral pomyślał czasem zanim naciśnie spust... :lol: :wink:

-

Link to post
Share on other sites

hooah,

 

cóz będe sie rozwodził. Było naprawde fajnie, mimo małej frekwencji. Choc ja lubie kameralne klimprezki;) Z miejsca chciałbym podziękować Gorylasom i Kmieciowi a także Kubie oraz Luckowi :) reszta niech żałuje że nie była.

Czekam z niecierpliwoscią na kolejne manewry.

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...