Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zależność cylindra od tłoka.


Recommended Posts

Dobra zaczynam tuning mojej mp5 a5. Mam już lufe 6,04 mm, metalową prowadnice, metal tłok. I teraz moje pytanie czy jeśli będzie metal tłok a cylinder z ASBu? To może cylinder się jakoś uszkodzić? Czy raczej nic mu nie będzie? Jeśli mam te elemnty metal: tłok, prowadnica, to czy jeśli walne kilka podkładek pod sprężynke to coś może pójść? (spust i to co zwalnia tłok wygląda solidnie :-P) Proszę o odpowiedź. Dzięki z góry :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Posiadałem tą samą replike (mp5a5 umarex), i poddałem ją podobnemu tuningowi, zatem dam ci kilka wskazówek

 

-mechanizm zwalniacza tłoka jest z plastiku, metalowy tłok będzie "żłobił" po tej części, zalecam przyklejenie małej metalowej blaszki (u mnie pomogło)

 

-hop-up wyregulowałem wsadzając kawałki "śmiecia" nad gumką co przyciskało bardziej kulkę (ale bez przesady, bo nie wyleci :D )

 

-nie przesadzaj z ilością podkładek, a zamiast nich możesz powsadzać tam papieru (lżejsze), ja wsadziłem za dużo, nie dość że ciężko się napinało, to po pewnym czasie złamała mi sie "część która odpycha cylinder i tłok" :F

 

-do cylindra możesz wsadzić miękką gumową uszczelkę, co radykalnie zmniejszy odgłos strzału

 

mam nadzieje że troche pomogłem ;)

 

pozdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...