Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK47 Beta Specnaz [JG]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Z tego co piszą 200 fps'ów na plastikowym gearboxie to zdaję mi się niezły wynik..

 

Po kolei:

-o wytrzymałości nic ci nie powiem

-jak celność to oczywiście prec lufa bądz casto rurka jak wolisz ;]

-ojj....z fps'ami może być trudno,choć jeżeli się mylę poprawcie ;D

 

Jak już masz replike to powiedz jak się faktycznie sprawuje ;p

 

Pzdr RuRyK

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze: słuchaj starszych! Jak to kupisz, to postrzelaj na stocku i wtedy dopiero osądź, co chcesz zmieniać.

 

Jeśli jednak masz za dużo pieniędzy i od razu chcesz to upgerad'ować, to lepiej zainwestuj swoje pieniądze w "AK47-B" Tokyo Marui. Z tego co wiem, to repliki tej firmy działają bez żadnych awarii przez długie lata. Do tego będziesz miał 'od razu' lepszy zasięg i celność, niż w tej chińskiej podróbce.

 

Jakbyś się jednak uparł na tą chińską replikę repliki, to żeby zwiększyć wytrzymałość musisz powiymieniać cześci w gearboxie (najlepiej od razu wszystko).

Tylko zastanów się po co? Np w sklepie www.taiwangun.com jest na to 12 miesięcy gwarancjii - jak się zespuje to płacisz kilkanaście pln za wysłanie paczki na serwis. Oni naprawiają w ramach gwarancji i odsyłają na swój koszt.

 

Co do celności: castoprurki się wkłada do tanich replik. Pozatym do ich zamontowania potrzeba trochę wiedzy i umiejętności.

Do tego lepiej dokupić normalną lufę precyzyjną. Ponoć najnowsze produkt Madbull'a - lufy teflonowe - są dosyć dobre i stosunkowo tanie.

Pozatym warto by było wymienić Hop Up; jeżeli nie grzebałeś nigdy w AEGach, abo nie jesteś złotą rączką, to radzę wysłać wszystko do jakiegoś serwisu, co zajmuje się naprawą replik elektrycznych - oni Ci to złożą do kupy. Koszt wszystkiego to od 200 do 350 pln (wartości orientacyjne) - zależy jakie części kupisz.

 

Co do FPSów - najpierw to kup replikę i postrzelaj trochę. Potem kup to co wymieniłem wyżej - lufa troche zwiekszy FPSy. Potem się porządnie zastanów czy chcesz FPSy czy wytrzymałość - jedno "wyklucza" drugie, chyba że kupisz bardzo dobre części - ale na to raczej Cię nie stać, skoro myślisz o JG.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...