Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dogtag

Użytkownik
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

 1. Dogtag

  Eotech

  Naturalnie. Moje pierwsze podejrzenie padło na baterie, ale niestety to nie ich wina. Jeśli chodzi o kontakt ze sklepem to kupowałem w stacjonarnym, więc nie mam raczej na co liczyć jeśli chodzi o bazę danych. No chyba że mówisz o archiwizowanych paragonach, ale raczej są marne szanse na znalezienie tego.
 2. Dogtag

  Eotech

  Witam. Kupiłem w Gfc Eotech'a firmy Element, niestety po jakimś czasie przestał działać czerwony pkt. celowniczy, zielony działa normalnie. Niestety gdzieś zapodziałem paragon więc z gwary nici. Spotkał się ktoś z czymś takim?
 3. Witam. Poszukuję jakiegoś serwisanta z Wrocławia do przerobienia glocka cymy i dopieszczenia m4.
 4. Dogtag

  MIWO Praszka

  Spoko. Nie ma ciśnienia, i tak będę kupował wszystko osobno.
 5. Dogtag

  MIWO Praszka

  We wszystkim da radę się czołgać, tylko czy będzie wygodnie to już inna sprawa. Mi zależy na tym żeby nic mi się w brzuch nic nie wbijało, bo strasznie mnie to irytuje. Dałbyś radę wrzucić jakieś fotki(przód i tył) kamizelki z różnymi konfiguracjami kieszeni i ładownic? Dzięki za info. Pozdrawiam
 6. Powiedz mi jeszcze jakiej używasz ładowarki(najlepiej podlinkuj) i będę szczęśliwym człowiekiem. Pozdro.
 7. Hubercik kto Ci montował tą batkę i ile Cie wszystko wyniosło?
 8. Dogtag

  MIWO Praszka

  Chodzi mi o funkcjonalność, rozłożenie ciężaru i wytrzymałość. W sumie to zaspokoiłeś moją ciekawość. Mam jeszcze dwa pytanka: 1. Używałeś jej z plecakiem? Np. PP25 lub podobnym. 2. Jak bardzo można przesunąć panele boczne? Chodzi mi o odsłonięcie brzuszka żeby szpejem nie trzeć po ziemi jak bym się czołgał.
 9. Dogtag

  MIWO Praszka

  Witam. Używał bądź używa ktoś kamizelki Sekcyjny? Może ktoś coś o niej powiedzieć? Pozdrawiam.
 10. Jaką masz gumkę? Ta lufa precyzyjna to ściema.
 11. Sniper na pewno nie będzie używał chińskich kamizelek, w ogóle kamizelek nie będzie używał. Pasoszelki jak już. Ghille, karabin powtarzalny i do lasu. Z tego co widzę autor tematu na razie powinien sobie odpuścić karierę airsoftowego snipera bo po prostu za mało wie.
 12. I zapomnij wtedy o używaniu radia.
 13. Jeżeli chcesz się strzelać to lepiej kup za to jakiegoś elektryka, wiem że chcesz gazówkę ale wg. mnie to lepszy wybór bo będziesz mógł prowadzić wyrównaną wymianę kompozytu. To jest po prostu praktyczniejsze wyjście. Jeśli jednak nadal byś chciał zakupić "pistolet" gazowy to warto się zastanowić nad http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=4487&name=KWA_-_G-17_-_Metal_Slide . Dobry stosunek ceny do jakości, generalnie prawie niezawodny sprzęt(niezawodnego wg. mnie niema).
 14. Do czego ma służyć replika? Strzelanie do tarczy czy użytkowanie na strzelankach jako główna "broń"?
 15. Biorąc pod uwagę łatwość tunningu wybrałbym G3. W M14 jest więcej dłubaniny, G3 to w sumie standard i łatwiej osiągnąć dużą moc. Wg. jedynym argumentem za M14 może być jego magiczny HU. Ps. Jak już chcesz brać M14 na parasnajperkę to lepiej długą, no chyba że dowalisz 30cm tłumika żeby w to wstawić dłuższą lufę.
×
×
 • Create New...