Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To to już od dawna jest w Specshopie a dokładnie:

http://www.specshop.pl/product_info.php?pr...2027e8b940151e7

 

tylko że narazie w specu jest w dostawa w drodze, ale podobno pod koniec miesiąca mają już być. W sumie szkoda że dopiero teraz mówisz bo już wymieniłem na HU guardera z przeróbką gumki. Co lepiej? Ten przerabiany HU czy może faktycznie lepiej kupić zestaw specjalnie do tej repliki?

Link to post
Share on other sites

Moje przeoczenie :-F

 

 

Ja dałem dwie podkładki (o ile dobrze pamiętam) od śruby M6. Musiałem trochę powiększyć otwór w środku, bo był za mały. Podkładka z większym otworem w środku miała za dużą śr. na zewnątrz. Podkładki założyłem od (fotka - http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1519 ) tej "cienkiej" strony na tym bolcu ze sprężyną. (niestety nie mam własnych fotek a karabin jest u kolegi). Przerobiłem też zawór w magu. powiększyłem otwór (ten, co dotyka do uszczelki w "bolcie" ), również większy jest otwór, który widać poniżej tego pierwszego. Oraz sam zwór jest ukształtowany na wzór "tuningowanego" (zrobione łagodne przejście z małej średnicy do dużej - na stockowym jest uskok) to ten element w prawym górnym rogu http://asgshop.pl/produkt.php?id=1259

Edited by memphis3
Link to post
Share on other sites

Podkładki od M6 się nie mieszczą i to wystają strasznie, kupilem też M5 ale niestety są chyba o 2mm za duże, więc dupa. Musze poszukać jeszcze trochę mniejszych, przynajmniej średnicamusi być trochę mniejsza, bo wiercenie większego otworu to nie problem. Za maga się jeszcze nie brałem... Ale dzięki za informacje jak zrobić te podkładki. A co do magazynka, jakby mi coś nie szło to się zgłoszę ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No raczej też się zdecyduję u tokarza coś takiego robić. Tylko to musze tą część mu przynieść i pokazać tą fote z tuningu tanaki? bo troche mało szczegółowo opisałeś ;) Co do podkładek to już zainstalowane :D Trochę się namęczyłem, ale jest. Tylko ile to daje mniej więcej moc? Myślisz że jakbym wsadził np. 4 to by był dużo mocniejszy i nic by w nim nie poszło?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hej pomocy mam problem z m700 police kjw a mianowicie niema tej mocy co powinna miec gdy sie strzela w dół strzela normalnie a jak na prosto to na 15m leci kulka :cry: :cry: spręzyna w bolcie jest tak jak ma być

Link to post
Share on other sites

No to jak chcesz, to zamów i sprawdź... Spajda mówił że nie pasuje.... Z tego co widziałem na zdjęciach spec shopu nie pasuje do KJW bo bolt jest inny (chodzi mi o upgradowany bolt w specu) ale może jednak się mylę. Jak kupisz i będzie działać to daj znać :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 6 months later...

Kupiłem sobie M700 KJW, wsadziłem lufę SRC 640mm 6,04mm. Poprawiłem HU.

Z tego da się strzelać? Bo mnie się nie wydaje.

Kluki lataja jak chcą, 033g. Katastrofa, kałaszkiem moim strzelam dalej i precyzyjniej na 0,28g. Możecie mi powiedzieć czy to normalne że kulka po 50 metrach robi co chce?

Link to post
Share on other sites

Niestety to jest gazówka i tak bywa. Ja miałem swojego czasu m700 z takim zestawem jak Ty i było dopiero OK jak zmniejszyłem przepustowość zaworu. Uzyskałem wtedy gdzieś 500fps, ale wyniki strzelał dużo bardziej powtarzalnie i celniej. Posądzam, że z m700 ładuje za dużo gazu do lufy i dla tego celność jest marna, to tak jakby dać cylinder od SPR do lufy mp5k.

Link to post
Share on other sites

A nie uważacie że mogłaby pasować ta gumka. Rozebrałem wczoraj gnata i wygląda na taką samą. Zależy tylko czy ta wypustka jest na górze, czy na którymś boku (dokładnie już nie pamiętam) :roll: . Trzba napisać do asgshopu, żeby sprawdzili, jak względem tego czegoś jest cycek hopa i mogłoby być dobrze bez obcinania itp.

Link to post
Share on other sites

WU, to weź i napisz ;) Bo o ile pamiętam, to chłopaki ładowali gumki od VSR do M700 i było dobrze.

Cyrek, może lufa od PSG-1 była by dobra do tej ilości gazu? Jakaś najdłuższa na rynku. Regulacja to chyba to o co się rozchodzi, stosunek objętości gazu do objętości lufy powinien się defakto zgadzać.

Link to post
Share on other sites

No możliwe, że lufa do PSG załatwiłaby sprawę, ale głowy nie dam. Zmniejszenie przepustowości zaworu jest chyba najlepszym rozwiązaniem, ewentualnie przykręcenie do tych 550fps + precka PSG. Myślę, że wtedy byłoby optymalnie.

Druga sprawa to powtarzalność strzałów. Propan jest nieobliczalny i ciężko (o ile to możliwe) uzyskać taki wynik jak w przypadku springa czy AEG'a.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...