Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

No teraz to odgrzeje kotleta ale WU odpisali Ci ? Zamierzam zakupić M700 KJW i po przeryciu forum dowiedziałem się że zaraz po zakupie najlepeij kupić nową gumkę Hopka, preckę 650mm tak? Na co ewentualnie musze uważać po zakupie ? i uszczelnienie hopka polega na "obwinięciu" miejsca w którym hopek się "łączy" z lufą, znaczy "tam na końcu":P?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

No teraz to odgrzeje kotleta ale WU odpisali Ci ? Zamierzam zakupić M700 KJW i po przeryciu forum dowiedziałem się że zaraz po zakupie najlepeij kupić nową gumkę Hopka, preckę 650mm tak? Na co ewentualnie musze uważać po zakupie ? i uszczelnienie hopka polega na "obwinięciu" miejsca w którym hopek się "łączy" z lufą, znaczy "tam na końcu":P?

Pozdrawiam

 

Odpisali, że raczej powinna pasować. Jedynym sposobem na sprawdzenie było kupno troche w ciemno. Ale pasuje ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Odgrzeje sobie temacik :)

 

Chciałbym tuningować m700 KJW zastanawiam się nad precką i komorą HU jaką mogę tam wstawić i zarazem żeby było dostępne w sklepach (od jakiegoś czasu widzę że wietrzą magazyny)

 

Wiem, że gumka HU to KM head (ta twardsza)

 

Komora i tu moje propozycje-pytania

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...a_HopUp_do_M700 - wyglada na pasującą a jak jest, albo co będzie lepsze i dostępne

 

No i precka zakup czegoś takiego jak KM head albo Promyk (dlugość 650mm) nie w chodzi w grę w tym kraju o_0 (niech ktoś udowodni mi, że się mylę - proszę) i zastanawia mnie czy taka lufa jak Madbull black Python II 6.03 zda egzamin (a może PDI?).

 

Generalnie chciałbym zrobić dobry zasięg i celność w mojej giwerze - mam piniądze na to :). Czytałem temat tylko problem jest z dostępnością oraz tym, że zmieniło się trochę od 2009 roku. Proszę o jakieś rady.

Link to post
Share on other sites

Witam, mam następujący problem. Moją 700tkę zakupiłem na allegro już ztuningowaną (preca, teflonfix) i coś było grzebane z zamkiem. Brakuje mi imbusa na końcu zamka (imbus który blokuje trzpień bijnika by się nie wkręcał/rozkręcał); trzpień wkręcony jest na "max power" i tu pojawia się problem: po przeładowaniu repliki tył zamka unosi się lekko do góry (możliwe, że przez do końca dokręcony trzpień?). Gdy np. ręcznie docisnę zamek do łoża w dół to strzela jakby mocniej (wtedy element pokazujący, że replika jest przeładowana bardziej wystaje = następuje mocniejszy strzał na zawór). Mam nadzieję \, że rozumiecie o co mi chodzi ;-) Co mogę z tym fantem zrobić ?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

a i ja troszkę odgrzeje bo własnie ją zakupiłem wraz z mambą co2 ale nie zainstalowaną i w poniedziałek będzie do mnie wysłana kurierem. Na asgshopie jest lufa DF 800 mm - czy nie będzie za długa? jak jest w końcu z tą gumką? pasuje do vsr? dalej czy jeśli zmienię komorę na tą pod lufy do vsr to gdzie dostanę taką lufę??

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wczoraj doszła mi paczka z HK, a w niej guma KA i ... dupa. Niby dedyki od VSR pasują do M700 jednak u mnie to nie zadziałało :/ Guma ta dumnie nosi nazwę "Air Seal" czyli posiada dodatkowy pierścień uszczelniający w środku. Jednak dysza w M700 jest zbyt krótka by przepchnąć kulkę, powodując blokowanie się kulki w komorze (przy strzale kulka zostaje w komorze). Ma zatem ktoś sprawdzone sposoby na gumę w M700 ? Która konkretnie ? Ile trzeba docinać itd. ? Mi już się kończą pomysły co zamawiać :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...